Kom naar het gezellige Kerstcircus Nijmegen!

Tickets voor Kerstcircus Nijmegen bij Ticketveiling.nl. Mis deze circussen veiling niet en win jouw voordeeluitje met de hoogste korting.

  • Voor 2 personen (bijkopen mogelijk).
  • Kerstvakantie, zie 'Opties' voor alle beschikbare data.

2 Tribune B tickets voor het gezelligste kerstcircus in Gelderland "Kerstcircus Nijmegen", ter waarde van € 41.

  • 4 januari 2020 (zaterdag) om 15:00 uur
  • 5 januari 2020 (zondag) om 15:00 uur

  • Tribune B tickets!
  • Het gezelligste kerstcircus in Gelderland.
  • Dit jaar vieren ze hun 10-jarig jubileum.
  • Ruim twee uur durende show van internationale allure, vol spanning en sensatie, humor en natuurlijk prachtige dieren.

  • De voucher(s) vind je dan ook in je account bij "Mijn veilingen".
  • Je voucher is je entreebewijs, print deze uit en neem het mee.

lotemaker de bruïneweg

Kerstcircus Nijmegen

Dames en heren, Hooggeëerd publiek: de familie Freiwald heet u voor de tiende maal van harte welkom in Kerstcircus Nijmegen! Traditiegetrouw wordt de show gepresenteerd door Natascha Freiwald.

Geniet tijdens het tien jarige jubileum van een ruim 2 uur durende show van internationale allure, vol spanning en sensatie, humor en uiteraard prachtige dieren. Alleen de top van internationale artiesten zullen aanwezig zijn, waaronder de Rivelinos Clowns. In vele grote shows heeft dit hilarische clownstrio al opgetreden. Een prachtige originele verschijning. Clowns, zoals clowns horen te zijn. En geniet van een absolute topact van Devid Adem met zijn spectaculaire handstandact.

10 jaar Kerstcircus Nijmegen, komt dat zien!

Kijk voor overige artiesten op de site van www.kerstcircusnijmegen.nl.