Beleef Schiphol van heel dichtbij!

    € 32
    € 0
    € 5 administratiekosten

    Luchthaven Schiphol.

    Geldig t/m 31 december 2019.

    2 tickets voor de Schiphol Experience met bus, ter waarde van € 32.

      • Kom op plekken waar je normaal gesproken niet zou komen.

      • Laat je verrassen en ontdek hoe Schiphol werkt!

      • Mis niks door de videobeelden en foto's die in de bus afgespeeld worden.

      • Stap in de bus, kijk om je heen, luister aandachtig en ontdek!

      • Wist je dat Schiphol jaarlijks tientallen miljoenen mensen verwelkomt?

      • Leuk familieuitje voor jong en oud!

      Cijfer: 3,5 van 5

      ''Leuke manier om meer van Schiphol te weten'' - Derkver
      6 januari 2019 - ''Na het aanmelden bij de balie worden we opgehaald door een vrolijke “piloot”. Hij neemt ons mee per bus behind the scènes. Via een videoscherm krijgen we informatie over Schiphol en zijn vliegtuigen. De tour is voor jong en oud leuk en leerzaam.''

      ''Indrukwekkend'' - anna w
      11 december 2018 - ''Heel interessant, veel informatie en leuk om "achter de schermen" te kunnen kijken tijdens de rondtoer.''

      ''Rondgang Schiphol'' - Moniqier
      28 augustus 2018 - ''Schiphol experience, een leuke tour van een uur op Schiphol. Een tocht vanuit een bus op en om Schiphol.
      Stukje geschiedenis en een kijkje wat er allemaal gebeurt op Schiphol. Leuk dit een keer gezien te hebben.
      Schiphol is echt een wereld op zich.''

      Kijk voor alle reviews op Tripadvisor.

      Schiphol Experience

      Heb je altijd al willen weten hoe de grootste luchthaven van Nederland werkt? Je hoeft niet te vliegen om te ervaren dat er op de luchthaven veel gebeurt. Dat kan namelijk ook met de Schiphol Experience.

      Luchthaven Schiphol

      De luchthaven Schiphol verwelkomt jaarlijks tientallen miljoenen mensen die naar Schiphol komen om te vliegen, vliegtuigen te bekijken, te ontspannen, te shoppen of om te werken. Er komt een hele hoop bij kijken om alle vliegtuigen, passagiers en werknemers in de juiste banen te leiden. Zoveel, dat je feitelijk kunt stellen dat Schiphol een kleine stad is. Het werk op Schiphol ligt haast nooit stil, dag en nacht wordt er gewerkt om alles goed te organiseren. Laat je verrassen, ontdek hoe Schiphol werkt en wat er allemaal bij komt kijken om al die miljoenen passagiers af te handelen.

      De Tour

      De Schiphol Experience Tour laat zien wat er allemaal wel niet gebeurt op een luchthaven. De Schiphol Experience Tour geeft je een kijkje achter de schermen van de luchthaven en is een ware beleving. De tour brengt je op plekken waar je normaal gesproken niet kan komen. Hierbij kun je denken aan de brandweer, de sneeuwvloot, de grote hangars, het platform op Schiphol Oost en nog veel meer. Doordat je met de tour langs deze locaties rijdt, zie je met eigen ogen hoe alles in zijn werk gaat. Ter aanvulling worden er videobeelden en foto's op schermen in de bus getoond, zodat je geen enkel detail hoeft te missen. De totale tour duurt iets langer dan een uur.

      Openbaar vervoer of met de auto

      Schiphol is goed bereikbaar zowel met het OV als met de auto. Mocht je met de auto komen kan je het beste bij de reservering een parkeerkaart kopen voor € 10. Hiermee kan je de gehele dag parkeren bij de luchthaven. Voor de tour meld je je bij de balie op Schiphol Plaza. Kijk voor meer informatie op de website van Schiphol Experience.

      • Kijk op de website van Schiphol Experience voor de actuele informatie en openingstijden.