Samen naar Kasteeltuinen Arcen: het meest veelzijdige bloemen- en plantenpark van Europa!

€ 30
€ 0

€ 5 administratiekosten

Arcen (Lingsforterweg 26, 5944 BE).

Geldig t/m 5 november 2017 m.u.v. Cirque de la Lune (22 juli 2017) en Elfia (23 en 24 september 2017).

2 dagtickets voor Kasteeltuinen Arcen (t.w.v. € 30).

    • In de maanden juli en augustus mag bij iedere betalende volwassene 1 kind t/m 17 jaar gratis mee.

    • Kasteeltuinen Arcen is in 2016 én 2017 door Land van ANWB verkozen tot het leukste uitje van Limburg!

    • Met meer dan 15 verschillende tuinen, vele vijverpartijen en watervallen.

    • Dagelijks gratis op het programma: rondleidingen, midgetgolfen en tentoonstellingen.

    • Kasteeltuin Arcen heeft een goed gevulde evenementenkalender.

    "Geweldig mooi...!!!!" - mantwerp
    3 juli 2017 - "Het was heeeeeel lang geleden dat we er waren geweest, maar wat is het mooi aangelegd. Geweldige mooi en goed onderhouden tuinen. Prachtige waterpartijen en more. Echt een aanrader."

    "Echte aanrader" - Miera73
    22 juni 2017 - "Bijna alles stond mooi in bloei, ontzettend groot. Ook voor mindervaliden te doen. Er zijn bankjes genoeg waar je even kunt uitrusten of heerlijk genieten van al dat moois om je heen. Leuk al die verschillende soorten tuinen. Wat voor de kids leuk is dat er speeltuinen zijn en ze kunnen gratig midgetgolfen. Kortom voor iedereen wel iets!"

    "Groter dan je verwacht" - Jeroen B

    23 mei 2017 - 'Wij zijn hier geweest met het gezin. Het was leuk voor 8 tot 50+. Mooie vogelshow, bijzondere planten en groter dan je verwacht. Hier kan je zeker een dag met je gezin doorbrengen. Wij hadden een halve dag en hebben de midgetgolf baan (noodgedwongen) overgeslagen. Komen hiervoor nog zeker terug."

    Kasteeltuinen Arcen

    Ben je een natuurliefhebber? Breng dan zeker een bezoek aan het meest veelzijdige bloemen- en plantenpark van Europa. Je kunt hier urenlang meer dan 15 verschillende tuinen, vele vijverpartijen en watervallen bewonderen. Neem tussen het wandelen door plaats op een bankje en geniet van het prachtige uitzicht. Daarbij organiseert het park leuke activiteiten zoals ontdektochten voor kinderen, gratis rondleidingen, muziekoptredens en roofvogeldemonstraties. Het historische Kasteel van Arcen is ook zeker een bezoekje waard.

    Volop kinderplezier

    Kasteeltuinen Arcen biedt volop speelplezier voor kinderen! Ze kunnen midgetgolfen op de prachtige 21-holes baan, ravotten bij het speelstrand en het park ontdekken met een seizoensspeurtocht.

    Kasteeltuinen Arcen ligt in het Noord-Limburgse Arcen tussen Venlo en Nijmegen. Het pittoreske dorpje ligt vlakbij de Duitse grens en op slechts 10 minuten rijden van Venlo. Indien je met de auto reist, kun je voor € 4 je auto parkeren. Reis je met het openbaar vervoer? Stippel dan je route uit op de website van 9292

    Kijk voor meer informatie op de website van Kasteeltuinen Arcen
    • Kijk op de website van Kasteeltuinen Arcen voor de actuele informatie en de openingstijden.