Herbeleef samen de geschiedenis in Kasteel Hoensbroek!

Tickets voor een actief dagje uit bij Kasteel Hoensbroek Zuid Limburg bij Ticketveiling.nl. Mis dit dagje uit niet en win jouw voordeeluitje met de hoogste korting door al mee te bieden vanaf 1 euro!

  • 4 maanden geldig na het winnen van de veiling.

2 volwassenen tickets om op ontdekkingstocht te gaan door Kasteel Hoensbroek, ter waarde van € 22,50 in Hoensbroek.

  • Kijk op de website van Kasteel Hoensbroek voor de actuele informatie en de openingstijden.

Kasteel Hoensbroek
Kasteel Hoensbroek is een van de grootste en mooiste kastelen van Nederland. In dit kasteelmuseum bewonder je meer dan veertig authentiek ingerichte kasteelvertrekken. Daterend uit de middeleeuwen tot en met de 18e eeuw. Er zijn diverse rondleidingen met of zonder gids mogelijk waarbij je alle feiten en weetjes ontdekt. Leuk voor jong en oud, met of zonder kids. Er is in dit kasteel van alles te beleven!

Voer in je navigatiesysteem ‘Juliana Bernardlaan in Hoensbroek’ in. Je kunt gratis parkeren op de ruime parkeerplaats. De ingang van het kasteel is over de eerste loopbrug.

Kijk voor meer informatie op de website van Kasteel Hoensbroek.