Herbeleef samen de geschiedenis in Kasteel Hoensbroek!

    € 23
    € 0
    € 5 administratiekosten

    Kasteel Hoensbroek (Klinkertstraat 118, 6433 PB)

    2 volwassenen tickets om op ontdekkingstocht te gaan door Kasteel Hoensbroek, ter waarde van € 22,50 in Hoensbroek.

    Voor de prijs die je per gewonnen ticket betaalt, kun je extra tickets bijkopen! Super voordelig, je betaalt namelijk maar eenmalig € 5,- administratiekosten. Zolang de voorraad strekt is het mogelijk om maximaal 4 tickets bij te kopen.
      • Een leuke dag op stap met veel interessante weetjes over de geschiedenis!

      • Maak een wandeling rondom het kasteel en geniet van de natuurrijke omgeving.

      • Bewonder de diverse ruimtes en kom daarbij meer te weten over de architectuur, de bewoners en de archiefstukken!

      • Gratis parkeren.

      • Niet mogelijk i.c.m. andere kortingen of acties.
      Beoordeling Tripadvisor

      ''Mooi kasteel'' - Monique L
      3 maart 2018 - ''Mooi kasteel waar jezelf op ontdekking kan. Goed opletten, je kan zo een ruimte missen. Zeker voor kinderen een leuke activiteit.''

      ''Mooi kasteel'' - Dre W
      25 januari 2018 - ''Prachtig kasteel waar je zelf op ontdekking kan gaan. Je beleeft het verhaal van de eigenaren van het kasteel. Het is een leuke uitstap voor jong en oud. In veel ruimtes zijn er kaarten met informatie in de talen Nederlands.en Engels. Onderin het kasteel kan je wat eten of een kop warme chocolademelk drinken.''

      "Prachtig kasteel" - Igorsoons
      11 januari 2018 - "Wat een knaap, is mijn eerste gedachte. Het kasteel is indrukwekkend groot en blijkt ook 1 van de grotere van Zuid Nederland te zijn. Rondleiding was leuk en geeft een aardige indruk hoe het kasteelleven was. Je kan ook even langs de gevangenis ;-)). Afsluitend prima horeca!"

      Voor meer reviews kijk op Tripadvisor.
      Kasteel Hoensbroek
      Kasteel Hoensbroek is een van de grootste en mooiste kastelen van Nederland. In dit kasteelmuseum bewonder je meer dan veertig authentiek ingerichte kasteelvertrekken. Daterend uit de middeleeuwen tot en met de 18e eeuw. Er zijn diverse rondleidingen met of zonder gids mogelijk waarbij je alle feiten en weetjes ontdekt. Leuk voor jong en oud, met of zonder kids. Er is in dit kasteel van alles te beleven!

      Voer in je navigatiesysteem ‘Juliana Bernardlaan in Hoensbroek’ in. Je kunt gratis parkeren op de ruime parkeerplaats. De ingang van het kasteel is over de eerste loopbrug.

      Kijk voor meer informatie op de website van Kasteel Hoensbroek.
      • Kijk op de website van Kasteel Hoensbroek voor de actuele informatie en de openingstijden.