Met het gezin naar Kasteel Hoensbroek in Zuid-Limburg!

    € 33
    € 0
    € 5 administratiekosten

    Hoensbroek (Klinkertstraat 118, 6433 PB).

    1 Familieticket voor Kasteel Hoensbroek (t.w.v. € 32,50).

    Geldig voor 2 volwassenen en 2 kinderen t/m 12 jaar.
      • Bezoek een van de grootste en mooiste kastelen van het land!

      • Bewonder in het kasteelmuseum meer dan veertig authentiek ingerichte kasteelvertrekken.

      • Breng een bezoekje aan de kasteelshop, vol met boeken, kaarten en tastbare herinneringen.

      • Voor of na het bezoek aan Kasteel Hoensbroek kun je wandelen in de prachtige omgeving.

      • Niet geldig i.c.m. andere kortingen of acties.
      Beoordeling Tripadvisor

      ''Mooi kasteel'' - Dre W
      25 januari 2018 - ''Prachtig kasteel waar je zelf op ontdekking kan gaan. Je beleeft het verhaal van de eigenaren van het kasteel. Het is een leuke uitstap voor jong en oud. In veel ruimtes zijn er kaarten met informatie in de talen Nederlands.en Engels. Onderin het kasteel kan je wat eten of een kop warme chocolademelk drinken.''

      ''Heel Leuk Kasteel'' - Willy V
      7 november 2017 - ''Zeer mooi gelegen, en vooral mooi gerestaureerd. Met de vroegere hoevestallingen rond het eigenlijke kasteel zit je onmiddellijk in de juiste sfeer.
      Het kasteel kan je zelf ronddwalen, is mooi ingericht en bevat tal van verrassingen, zowel voor oud als jong.
      Mooi intra muros overdekt terras, waar je uit de regen kan nagenieten van een hapje en een drankje. En je wordt er vriendelijk bediend vanuit de kelderbrasserie.''

      ''Prachtig Kasteel'' - Jan_en_Dini
      16 september 2017 - ''Gaaf kasteel, zowel buiten als binnen. Er worden veel activiteiten georganiseerd vooral voor kinderen. In tegenstelling tot veel andere kastelen kan je hier zelf rondlopen en ben je niet afhankelijk van een gids.''

      Voor meer reviews kijk op Tripadvisor.

      Kasteel Hoensbroek

      Kasteel Hoensbroek is een van de grootste en mooiste kastelen van Nederland. In dit kasteelmuseum bewonder je meer dan veertig authentiek ingerichte kasteelvertrekken. Daterend uit de middeleeuwen tot en met de 18e eeuw. Voor jong en oud, met of zonder kids is er in dit kasteel van alles te beleven!

      Voer in je navigatiesysteem ‘Juliana Bernardlaan in Hoensbroek’ in. Je kunt gratis parkeren op de ruime parkeerplaats. De ingang van het kasteel is over de eerste loopbrug.

      Kijk voor meer informatie op de website van Kasteel Hoensbroek.

      Je ontvangt de voucher(s) na betaling direct per e-mail.
      De voucher(s) vind je ook in je profiel bij ‘Mijn veilingen’.
      Je voucher is je entreebewijs. Print deze uit en neem hem mee.
      Als hoogste bieder ben je verplicht de veiling af te nemen voor het geboden bedrag.
      Annuleren van deze veiling is niet mogelijk. Zie hiervoor ook de algemene voorwaarden.