Een 3-gangen verrassingsdiner in de Euromast op 100 meter hoogte!

Rotterdam (Parkhaven 20, 3016GM).

Verrassingsdiner in de brasserie van de Euromast (t.w.v. € 92,50).

2 tickets voor de Euromast.
3-gangen verrassingsdiner in de brasserie
    • 3-gangen verrassingsdiner met dagverse producten.

    • Leuk om te combineren met een dagje uit in Rotterdam.

    • Adembenemend uitzicht over de skyline van Rotterdam.

    • Hoogste gebouw van Rotterdam.

    • De Euroscoop is niet toegankelijk voor minder validen.
    • Alleen mogelijk van zondag t/m donderdag.
    • Gesloten van 25 maart t/m 9 april 2017 i.v.m. verbouwing.
    • Niet geldig van 8 juli t/m 3 september 2017 en tijdens feestdagen, Valentijn en Moederdag.

    Beoordeling Iens
    Cijfer: 7,4

    Maaike K.
    19 december 2017 - “Wat een heerlijke avond hebben we gehad! Met z'n tweetjes het verrassingsmenu genomen, en het is ons positief bevallen. Bediening was duidelijk geschoold, en het eten was heel lekker. Zeker een aanrader.”

    Mammavanmeisje
    17 oktober  2016 - "Gewoon super gehad! Natuurlijk door het fenomenale uitzicht. Maar ook door het restaurant. Zonder het gevraagd te hebben kregen we een tafel met prachtig zicht op de Erasmusbrug. Bediening was attent. We kregen broodjes vooraf van het huis. Ons eten (pasta pesto) was erg lekker, maar er was wel zuinig omgegaan met de gefrituurde kaas... Ieder krijgt een klein bakje sla. Niet teveel en dat vind ik goed handelen tegen de weggooi-cultuur. Nagerechten: heel lekker! De kinderen krijgen een origineel kinderijsje met een kleine verrassing."

    Julia V.
    7 oktober 2016 - "Afgelopen vrijdag met mijn vriendin genoten van een High Tea. Werkelijk alles was vers bereidt, en we kregen een ruim en gevarieerd aanbod. Echt subliem."

    Voor de romanticus

    Wil je je vriendin of vriend verrassen? Boek dan één van de exclusieve suites Heaven of Stars. De suites zijn voorzien van alle gemakken en je hebt een prachtig uitzicht. Vanaf het moment dat je de deur open doet is het alleen nog maar jullie twee. Een glas champagne, bubbelen in de jacuzzi, roomservice het is er allemaal! Een overnachting als deze is een onvergetelijk cadeau.

    Daredevils

    Als abseilen op jouw bucketlist staat dan ben je hier aan het juiste adres. Terwijl je jezelf laat zakken kan je genieten van een onvergetelijk uitzicht over de wereldstad Rotterdam. Neem je hele familie of nodig een vriend of vriendin uit om samen deze unieke beleving mee te maken.

    Vervoer

    Kijk voor meer informatie op de website van de Euromast
    • De Euroscoop kan gesloten zijn wegens weersomstandigheden, technische storingen of exclusief verhuur.Hiervoor is geen restitutie mogelijk.