Genieten van het mooie Rotterdam vanaf de Euromast met koffie/thee en gebak!

    € 33
    € 0

    € 5 administratiekosten

    Rotterdam. (Parkhaven 20, 3016GM)

    Geldig tot en met 31 December 2019.

    2 tickets voor de Euromast met koffie/thee en gebak. (t.w.v. € 32,50)

      • Adembenemend uitzicht over de skyline en haven van Rotterdam.

      • Hoogste gebouw van Rotterdam.

      • Gemakkelijk te combineren met een dag op stap in Rotterdam.

      • Het perfecte uitje om met je vrienden, familie of collega's te doen!

      • Niet geldig tijdens de zomervakantie, feestdagen, Valentijn en Moederdag.

      Beoordeling Tripadvisor

      ''Mooi uitzicht!'' - Linda P
      03 december 2017 - ''Het was een hele ervaring om zo hoog in de lucht te zitten. een prachtig uitzicht over Rotterdam. Ook om heerlijk over de haven te kunnen kijken. aanrader!''

      ''Betaalbaar uitje'' - Angela V.
      07 november 2017 - ''De Euromast is makkelijk te vinden en als je geluk hebt kun je dichtbij gratis parkeren. Met het openbaar vervoer is deze ook redelijk te bereiken. Je kunt er ook tokkelen, drinken/eten en er zijn zelfs een paar hotelkamers die best prijzig zijn. Verder krijg je al info in de lift en is het uitzicht prima. Vergeet niet de Euroscoop in te gaan je zult dus nog net even iets hoger gaan en maakt dan een rondje in de lucht. Er is nog een leuk souvenirs winkeltje. De medewerkers zijn vriendelijk.''

      ''Zoek het hoger op!'' - Vincent H.
      07 november 2017 - ''Heerlijk om Rotterdam eens van grote hoogte te bekijken. Rotterdam heeft de mooiste skyline van Nederland.''

      Kijk voor alle reviews op TripAdvisor.

      Daredevils

      Als abseilen op jouw bucketlist staat dan ben je hier aan het juiste adres. Terwijl je jezelf laat zakken kan je genieten van een onvergetelijk uitzicht over de wereldstad Rotterdam. Neem je hele familie mee of nodig een vriend of vriendin uit om samen deze unieke beleving mee te maken.

      Combineren

      De Euromast ligt in de havenstad Rotterdam. Naast deze attractie is er nog van alles te doen in en rondom Rotterdam. Zo kan je vooraf een bezoek brengen aan Blijdorp. Dit is één van de mooiste dierentuinen van Europa. Verder kan je een kijkje nemen in de beroemde Markthal. Het design is prachtig en in deze foodwalhalla vind je 96 spectaculaire versunits met dagverse producten. Kortom genoeg te doen tijdens een dagje uit.

      Vervoer

      Een makkelijke manier om naar de Euromast te reizen is het openbaar vervoer. Pak de trein naar Rotterdam Centraal of Station Blaak. Vanaf hier stap je over op de tram, metro of watertaxi. Ook met de auto is de Euromast gemakkelijk te bereiken. Er is voldoende parkeergelegenheid waar je gebruik van kan maken tegen betaling.

      Kijk voor meer informatie op de website van de Euromast.
      • Het is niet mogelijk om van tevoren te reserveren.
      • Kijk op de website van Euromast voor de actuele informatie en de openingstijden.