Samen een dag zeilen op de Stedemaeght!

    € 198
    € 0
    € 5 administratiekosten

    Lelystad (Bataviahaven 1, 8242PR).

    Keuze uit meerdere data.

    Een heerlijke dag zeilen met bezoek aan Hoorn of Volendam op de Stedemaeght voor 2 personen, ter waarde van € 198.

    • Koffie/thee en iets lekkers
    • Lunchbuffet
    • Bittergarnituur
    • 1,5 uur durend bezoek aan Volendam of Hoorn
    • Transfer met tender (dit geldt alleen voor een bezoek aan Volendam)
    • Snacks
    • Fris- en alcoholische dranken aan boord
    De actuele lijst met data kun je hier terugvinden.
    Wanneer je de veiling wint, kun je met het winnende bod extra vouchers bijkopen op de betaalpagina! Je betaalt hier dan maar 1 keer administratiekosten voor. Let op: zolang de voorraad strekt, met een maximum van 2 vouchers per veiling.
      • Een onvergetelijke ervaring op een van de mooiste en grootste zeilschepen van Nederland!

      • Sfeer proeven in het oude authentieke Hoorn of Volendam.

      • Het IJsselmeer ontdekken op een unieke manier.

      • Inclusief uitgebreide lunch en bittergarnituur.

      • Een uitje voor iedereen: voor de zeilfanaten maar ook als je geen zeil ervaring hebt.

      • Bij een windkracht van 7 of hoger heeft Stedemaeght het recht niet uit te varen. Je kan kostenloos omboeken binnen het vaarseizoen 2019.
      Tripadvisor.nl

      ''Goed verzorgde zeiltocht'' - C00rtje
      2 oktober 2018 - ''Wát een heerlijke dag hebben we beleefd op dit prachtige schip. We genoten van een héérlijke lunch met diverse broodjes en zelfs een broodje kroket. Het werd een avontuurlijke tocht toen na ons bezoek aan Volendam de hoofdmoter het niet meer deed. Geen paniek, de bemanning zeilde over het Markermeer. Voor het binnenvaren van de haven had de bemanning een andere driemaster geregeld, zodat we twee aan twee met de driemasters binnen voeren...Het was een mooi avontuur!!!''

      ''Prachtige tocht op een schitterend schip'' - 986bert
      13 augustus 2018 - ''Afgelopen zondag weer geboekt voor een zeiltocht van Lelystad naar Hoorn v.v. Geluk met de wind, zowel heen als terug konden wij met halve wind volop zeilen. Heen een dikke windkracht 5 en terug een stuk minder wind, maar wel lekker veel zon. Wij zaten heerlijk op het bovendek aan de hoge kant, dus wij hadden een prima overzicht. De verzorging was als vanouds (wij hebben deze tocht al meer gedaan) met koffie en stroopwafels bij het vertrek, een heerlijke lunch rond het middaguur met alle mogelijke belegde broodjes (de meeste aandacht ging uit naar de broodjes kroket) en lekkere drankjes en 's-middags kwam de kapitein persoonlijk wel drie keer langs met warme snacks. De bark is voorzien van alle gemakken en je kan zowel binnen als buiten comfortabel zitten. De plezierige bediening maakt dit tripje eveneens tot een grote aanrader !!''

      ''Geweldige vaarervaring op deze driemaster bark'' - Wim_Schellekens
      22 juli 2018 - ''Op 18 juli met mijn kleinzoon gevaren van lelystad naar Urk en retour. Prachtige ervaring. Met volle zeilen gevaren: prachtig! Iedereen mag helpen om de zeilen te hijsen en te strijken. Bemanning zeer behulpzaam en benaderbaar voor vragen en uitleg. Goede verzorging met koffie, stroopwafels en lunch en dranken.
      Onvergetelijke ervaring.''

      Kijk voor alle reviews op Tripadvisor.

      Stedemaeght

      Beleef een onvergetelijke dag weg op de Stedemaeght! Vanaf 9:30 uur staat de koffie klaar en om 10 uur gaan de trossen los. Daarna vaart de Stedemaeght naar Volendam of Hoorn. Tijdens het varen geniet je van een heerlijke lunch.

      Volendam
      Volendam is beroemd om zijn paling, de vele historische gebouwen en zijn klederdracht. Dit mooie vissersdorpje wordt veel door toeristen aangedaan.

      Hoorn

      Dit prachtige oude Zuiderzeestadje is een genot om doorheen te wandelen. Wandel langs de oude pakhuizen en statige herenhuizen.

      Kijk voor mee informatie op de website van de Stedemaeght.
      • Je ontvangt de voucher(s) na betaling per e-mail
      • De voucher(s) vind je dan ook in je account bij "Mijn veilingen"
      • Voor dit arrangement dien je te reserveren, de contactgegevens vind je op de voucher