Met de Stedemaeght een dag op de Gouwzee varen!

    Lelystad (Bataviahaven 1, 8242PR).

    Keuze uit meerdere data, zie meer info

    2 tickets voor een dag zeilen op de Stedemaeght (t.w.v. € 198).

    Koffie/thee en iets lekkers.
    Lunchbuffet.
    Bittergarnituur.
    1,5 uur durend bezoek aan Volendam.
    Transfer met tender.
    Snacks.
    Fris- en alcoholische dranken.
    Voor de prijs die je per persoon betaalt, kun je extra vouchers bijkopen! je betaalt maar 1 keer administratiekosten.
      • Ideaal voor een romantisch dagje uit!

      • Beoordeelt met een 9,2 op Zoover.nl

      • Ga tijdens de tussenstop winkelen in Volendam of geniet van de zon op één van de vele terrasjes.

      • Geniet van in de middag van een heerlijk lunchbuffet!

      • Bij een windkracht van 7 of hoger heeft Stedemaeght het recht niet uit te varen. Je kan kosteloos omboeken binnen het vaarseizoen 2017.
      Beoordeling Zoover.nl
      Cijfer: 9,2

      Cijfer: 9 "Geweldige dag gehad!" - Rianne den Boer

      22 september 2016 - "Wij voeren met de Stedemaeght van Lelystad naar Volendam en terug. Heen op de motor en terug op de zeilen. We hebben een prachtige dag gehad, het schip voldeed helemaal aan de verwachtingen. Het overstappen op de Marken Express ging ook zeer soepel. De bemanning was zeer vriendelijk en gastvrij. Wij hebben heerlijk gegeten aan boord, complimenten aan de keuken! Kortom een prachtige dag waar iedereen nog lang over na zal praten."

      Cijfer: 10 "Een vaartocht die een gouden medaille verdient." - John Klaassen
      15 augustus 2016 - "Alleen al de voortreffelijke lunch en het bittergarnituur zijn de prijs al waard. De prachtige zeiltocht krijg je er dan gratis bij. een absolute aanrader."

      Volendam

      Ben je wel eens eerder in Volendam geweest? Deze toeristische attractie moet je zeker een keer gezien en ervaren hebben. De traditionele klederdracht en de karakteristieke huisjes, soms lijkt het alsof je 100 jaar terug gaat in de tijd.

      Tip: ga met je hele gezin in speciale klederdracht op de foto. Dat wordt lachen, gieren en brullen. Het resultaat is hilarisch!

      Vier je verjaardag op de Stedemaeght

      Ook voor andere feesten ben je bij de Stedemaeght aan het juiste adres. Vier bijvoorbeeld je verjaardag op deze prachtige driemaster. Overleg met het team van de Stedemaeght en bepaal zelf hoe je dag er uit ziet! Van kleine tot grote feesten, alles is mogelijk!

      Beschikbare data

      Je kunt meezeilen op onderstaande datums.
      • Zaterdag 19 augustus 2017
      • Zondag 24 september 2017

      Let op! Bij een windkracht van 7 of hoger heeft Stedemaeght het recht niet uit te varen en kun je kosteloos omboeken binnen het vaarseizoen 2017.

      Kijk voor mee informatie op de website van de Stedemaeght.
      • De voucher(s) vind je ook in je profiel bij 'Mijn veilingen'.
      • Kijk op de website van de Stedemaeght voor de actuele informatie en de openingstijden.