Geniet met 2 personen van een 2 uur durende rondvaart!

    € 24
    € 0
    € 5 administratiekosten

    Drimmelen - Rondvaartbedrijf Zilvermeeuw (Biesboschweg 2, 4924BB).

    3 maanden geldig na het winnen van de veiling.

    2-persoonsticket voor een 2 uur durende rondvaart door de Brabantse Biesbosch, ter waarde van € 24.

    Voor de prijs die je per gewonnen 2-persoonsvoucher betaalt, kun je extra vouchers bijkopen! Super voordelig, je betaalt namelijk maar eenmalig €5,- administratiekosten. Zolang de voorraad strekt, kan je maximaal 2 extra 2-persoonsvouchers bijkopen.
      • Dankzij het panoramadek kun je ultiem van de natuur genieten.

      • Bewonder prachtige vogels!

      • Aan boord kun je niet met pin betalen.

      Dieren in De Brabantse Biesbosch

      Dankzij het natte gebied is de Brabantse Biesbosch drukbezocht door verschillende soorten watervogels. Er zijn maar liefst 123 verschillende soorten broedvogels in het gebied geteld. Onder de vele soorten vogels vallen ook een aantal bijzondere vogelsoorten, zoals de blauwborst, cetti's zanger, nachtegaal, ijsvogel, grote zilverreiger, lepelaar, zeearend en de visarend. Met een beetje geluk zie je naast de prachtige vogels en geweldige natuur ook nog een echte bever!

      De vloot

      Rondvaartbedrijf de Zilvermeeuw beschikt over een scala aan verschillende schepen. Zo hebben ze bijvoorbeeld ook elektrische schepen, ideaal voor het behoud van de natuur. De vloot van de Zilvermeeuw bestaat uit maar liefst 7 schepen. 6 van de 7 schepen zijn van alle gemakken voorzien, zoals een bar en toiletten.

      Kijk voor meer informatie op de website van de Zilvermeeuw.

      • Kijk op de website van de Zilvermeeuw voor de actuele informatie en de openingstijden.