Geniet samen van een 2 uur durende rondvaart door de Brabantse Biesbosch

    € 24
    € 0

    € 5 administratiekosten

    Drimmelen - Rondvaartbedrijf Zilvermeeuw (Biesboschweg 2, 4924BB).

    3 maanden geldig na het winnen van de veiling.

    2-persoonsticket voor een 2 uur durende rondvaart door de Brabantse Biesbosch (t.w.v. € 24).

      • Dankzij het panoramadek kun je ultiem van de natuur genieten.

      • Bewonder prachtige vogels!

      • Aan boord kun je niet met pin betalen.
      4 van de 5 sterrren

      "Prachtige rondvaart" - Marjon v
      2 september 2017 - "Genoten van de twee uur durende rondvaart door de Biesbosch. De schipper wees als gids leuke dingen aan. Aan boord was de mogelijkheid om eten en drinken te kopen voor een redelijke prijs. Vriendelijk personeel."

      "Mooie manier om de Biesbosch te zien" - Nicolettevanpoppel
      14 augustus 2017 - "Mooie boot, heel vriendelijk personeel, erg mooie tocht door de Biesbosch. Leuke uitleg door de schipper."

      "Uitstekende rondvaart door de Biesbosch" - G K
      14 augustus 2017 - "Op een grote boot door de Biesbosch. Moet je gewoon een keer gezien hebben. Duidelijke uitleg door de kapitein."

      Dieren in De Brabantse Biesbosch

      De vloot

      Rondvaartbedrijf de Zilvermeeuw beschikt over een scala aan verschillende schepen. Zo hebben ze bijvoorbeeld ook elektrische schepen, ideaal voor het behoud van de natuur. De vloot van de Zilvermeeuw bestaat uit maar liefst 7 schepen. 6 van de 7 schepen zijn van alle gemakken voorzien, zoals een bar en toiletten.

      Kijk voor meer informatie en de vertrektijden op de website van de Zilvermeeuw.
      Extra tickets bijboeken? Dat kan met 20% korting!
      • 1 ticket voor kinderen (3 t/m 11 jaar) van € 8 voor € 6,40.
      • 2 tickets voor kinderen (3 t/m 11 jaar) van € 16 voor € 12,80.
      • 3 tickets voor kinderen (3 t/m 11 jaar) van € 24 voor € 19,20.
      • 1 ticket voor volwassenen van € 12 voor € 9,60.
      • 2 tickets voor volwassenen van € 24 voor € 19,20.
      • 3 tickets voor volwassenen van € 36 voor € 28,80.

      Let op: je dient alle tickets in 1 keer te verzilveren.