Vaar 2 uur door de Brabantse Biesbosch en geniet van de prachtige natuur!

€ 22
€ 0

€ 5 administratiekosten

Drimmelen - Rondvaartbedrijf Zilvermeeuw (Biesboschweg 2, 4924BB).

3 maanden geldig na het winnen van de veiling.

2-persoonsticket voor een 2 uur durende rondvaart door de Brabantse Biesbosch (t.w.v. € 22).

    • Dankzij het panoramadek kan je ultiem van de natuur genieten.

    • Bewonder prachtige vogels!

    • Aan boord kun je niet met pin betalen.
    4 van de 5 sterrren

    "Heerlijke rondvaart!!" - Ruben V
    3 december 2016 - "Heerlijke rondvaart van twee uur door de Biesbosch gemaakt. Lekker binnen koffie met appelgebak genomen en daarna heerlijk wezen uitwaaien op het dek. Broodje kroket was ook prima..."

    "Biesbosch, Parel van Brabant!" - Clemens W
    1 november 2016 - "Al jaren lang is de Zilvermeeuw firma een begrip om de Biesbosch voor iedereen te ontsluiten, in welk seizoen dan ook."

    "Aangename 2 uur rondvaart in De Biesbosch" - josfromolen
    31 oktober 2016 - "Aangeneme rondvaart met een verrassend grote boot soms door smalle waterwegen. Mooie landschappen. Veel ganzen en andere watervogels gezien. Ook reigers en een ijsvogeltje. Hoog in de lucht ook een koppel zeearenden. Wel geen bevers gezien. Op het water was het wel een beetje kouder dan op het land. Een aanrader wanneer je in de buurt bent."

    Dieren in De Brabantse Biesbosch

    De vloot

    Rondvaartbedrijf de Zilvermeeuw beschikt over een scala aan verschillende schepen. Zo hebben ze bijvoorbeeld ook elektrische schepen, ideaal voor het behoud van de natuur. De vloot van de Zilvermeeuw bestaat uit maar liefst 7 schepen. 6 van de 7 schepen zijn van alle gemakken voorzien, zoals een bar en toiletten.

    Kijk voor meer informatie op de website van de Zilvermeeuw.
    Extra tickets bijboeken? Dat kan met 20% korting!
    1 ticket voor kinderen (3 t/m 11 jaar) van € 7,50 voor € 6.
    2 tickets voor kinderen (3 t/m 11 jaar) van € 15 voor € 12.
    3 tickets voor kinderen (3 t/m 11 jaar) van € 22,50 voor € 18.
    1 ticket voor volwassenen van € 11 voor € 8,80.
    2 tickets voor volwassenen van € 22 voor € 17,60.
    3 tickets voor volwassenen van € 33 voor € 26,40.

    Let op: je dient alle tickets in 1 keer te verzilveren.