Verken Amsterdam tijdens een rondvaart met de Lovers Canal Cruise!

    € 36
    € 0

    € 5 administratiekosten

    Amsterdam (Prins Hendrikkade 25, 1012TM)

    6 maanden geldig na het winnen van de veiling.

    2 tickets voor een Day Canal Cruise door Amsterdam (t.w.v. € 36).

    Voor de prijs die je per persoon betaalt, kun je extra vouchers bijkopen! Je betaalt maar 1 keer administratiekosten. Let op: zolang de voorraad strekt, met een maximum van 5 extra vouchers per veiling.
      • Ontdek het mooie Amsterdam vanaf het water.

      • Er is een audiogids beschikbaar in maar liefst 18 talen!

      • De grachtengordel staat op de werelderfgoedlijst van UNESCO.

      • Met een romantische rondvaart door Amsterdam heb je de perfecte date!

      • De schepen zijn uitgerust met panorama daken voor een geweldig uitzicht.

      • Amsterdam is met de auto op drukke dagen en tijden moeilijker te bereiken.
      • Uitsluitend geldig voor een dagvaart.
      Cijfer: 3,5 van de 5 sterren

      "Leuk!" - Karin V
      27 februari 2017 - "Veel gezien en leuk begeleid door onze kapitein Flip. Hij deed het hartstikke leuk ook met de kinderen."

      "Amsterdam blijft verbazen" - Corina1305
      22 februari 2017 - "Zeer verzorgde boot. Opgewekt personeel. De kapitein Bert had leuke humor. Genoten van de rondvaart."

      "Aanrader!" - Suusju

      1 januari 2017 - "Op 27 december hebben een vriendin en ik overdag (rond 12:00 uur) een Canal cruise gemaakt. Ondanks de drukte hoefden we niet lang te wachten. Een behulpzame leuke jongen, Michiel, hielp ons in de boot. We zaten aan boord bij Captain Lieuwe. Enthousiast nam hij ons mee in het verhaal van de grachten. Super leuk om te doen, zeker een aanrader!"

      Kijk voor alle recensies op de website van TripAdvisor

      Lovers Canal Cruises

      Wil je Amsterdam verkennen op een leuke én romantische manier? Dat kan! Vaar mee met Lovers Canal Cruises en ontdek Amsterdam vanaf het water. De grachtengordel van Amsterdam is heel bijzonder. Zo staat de grachtengordel op de Werelderfgoedlijst van UNESCO. Dat is natuurlijk niet voor niets. Bewonder de oude grachtenhuizen, prachtige kerken en historische bruggen! De achtergrondinformatie wordt verteld door een enthousiaste kapitein.

      We love Amsterdam

      Onze prachtige hoofdstad heeft veel te bieden. De bijnaam van deze stad luidt niet voor niets het Venetië van het Noorden. Daarom moet je Amsterdam zeker een keer vanaf het water beleefd hebben.

      Ook op het ''land'' is er genoeg te doen! Je kunt uitgebreid winkelen op de Kalverstraat, een cultureel uitstapje maken op het Museumplein of heerlijk lunchen of dineren in één van de vele restaurantjes.

      Parkeren

      De Prins Hendrikkade bevindt zich midden in het centrum. Hierdoor zijn er verschillende parkeermogelijkheden. Parkeer bijvoorbeeld in Parkeergarage Oosterdok of Parkeergarage Amsterdam Centre. Wil je iets goedkoper parkeren, check dan de zogenoemde ParkBee garages in Amsterdam. Hier ligt het tarief per uur lager.

      Openbaar vervoer

      Het Centraal Station van Amsterdam bevindt zich op nog geen 10 minuten wandelen vanaf de Prins Hendrikkade. Met name op drukke dagen en tijdstippen hoef jij je zo geen zorgen te maken over een parkeerplaats.

      Kijk voor meer informatie op de website van Lovers Canal Cruises.
      • Je hoeft voor dit arrangement niet te reserveren.
      • De duur van de rondvaart is circa 60 minuten. Check-in is 20 minuten voor vertrek.
      • Kijk op de website van Lovers Canal Cruises voor actuele informatie en vertrektijden.