2 tickets voor een rondvaart door Amsterdam!

    € 36
    € 0
    € 5 administratiekosten

    Opstapplaats is Centraal Station West, Amsterdam.

    6 maanden geldig na het winnen van de veiling.

    2 entreetickets voor een rondvaart door Amsterdam met de Lovers Canal Cruise, ter waarde van € 36.

    De duur van de rondvaart is circa 60 minuten. Check-in is 20 minuten voor vertrek.

      • Geniet van een rondvaart door de historische grachten.

      • Niet te missen tijdens een dagje Amsterdam!

      • Beleef de bruisende stad tijdens een ontspannen rondvaart.

      • Er is een GPS audiogids beschikbaar in maar liefst 19 talen.

      • De schepen zijn uitgerust met panoramadaken voor volledig zicht.

      • Rederij Lovers is op Tripadvisor beoordeeld met 4 van de 5 sterren.

      • Lastig te bereiken met de auto.
      Beoordeling van Tripadvisor
      Cijfer: 4 van 5

      ''Leuke tocht'' - Jos C
      21 september 2018 - ''Mooie rondvaart door Amsterdamse grachten. Geeft toch een ander beeld van de stad. Je komt langs de gebruikelijke toeristische punten in de stad, maar zo een rondvaart blijft leuk. Systeem met oortjes werkt prima.''

      ''Verrassend veel plezier!'' - Ilse B
      1 september 2018 - ''Wat een verrassend leuk tochtje! Grootste deel van ons leven in Amsterdam gewoond en nooit vermoed dat dit zo leuk kan zijn. Rondvaart bij candle light met kapitein Flip. Wat een leuke vrolijke man, hij brengt de sfeer er goed in! Crew trouwens ook top en leuke wetenswaardigheden gehoord. Absoluut een aanrader!''

      ''Rondvaart'' - Wesley M
      11 juni 2018 - ''Rondvaart met rederij Lovers. Een leuke en interessante rondvaart. Veel informatie over de stad Amsterdam gehoord zeker de moeite waard om nogmaals te ondernemen.''

      Kijk voor alle reviews op Tripadvisor.

      Ervaar de rondvaart in Amsterdam

      Ervaar Amsterdam vanuit de historische grachten. Geniet van een ontspannen boottocht door de meest beroemde grachten en vaar langs bekende bezienswaardigheden. Kom meer te weten over Amsterdam door aandachtig te luisteren naar het audiocommentaar (19 talen). Bewonder de historische grachten zoals de Prinsengracht, Keizersgracht en de herengracht. Mis deze geweldige ervaring niet tijdens een uitstapje naar Amsterdam!

      Lovers Canal Cruises

      Amsterdam wordt ook wel het 'Venetië van het Noorden' genoemd. Ongeveer 100 kilometer aan grachten verdelen de stad in kleinere eilanden die verbonden zijn door prachtige historische bruggen. De beroemdste grachten zijn de Herengracht, de Keizersgracht en de Prinsengracht. Deze tocht voert je door de unieke grachtengordel die op de Werelderfgoedlijst van de UNESCO staat. Je kunt de elegante huizen van de kooplieden bewonderen die sinds de Gouden Eeuw langs de grachten staan, de majestueuze façades en gevels, de prachtige kerken, de iconische "Magere Brug" en nog veel meer hoogtepunten.

      Kijk voor meer informatie op de website van Tours & Tickets.
      • Je hoeft voor dit arrangement niet te reserveren.
      • Kijk op de website van Tours en Tickets voor actuele informatie en vertrektijden.