4 tickets voor Halloween bij Kinderpretpark Julianatoren!

    € 90
    € 0
    € 5 administratiekosten

    Apeldoorn (Amersfoortseweg 35, 7313 AC).

    Geldig t/m 28 oktober 2018.

    4 tickets voor een leuk dagje uit met het hele gezin naar Kinderpretpark Julianatoren, ter waarde van € 90 in Apeldoorn.

    Kinderen van 0 t/m 1 jaar zijn gratis.

    In de maanden september, oktober en november zijn er aangepaste openingstijden.

    Op alle openingsdagen van 5 t/m 28 oktober is het Halloween bij Kinderpretpark Julianatoren.
    Wanneer je de veiling wint, kun je met het winnende bod extra vouchers bijkopen op de betaalpagina! Je betaalt hier dan maar 1 keer administratiekosten voor. Let op: zolang de voorraad strekt, met een maximum van 10 vouchers per veiling.
      • Een onvergetelijke dag voor het gezin!

      • Op alle openingsdagen van 5 oktober t/m 28 oktober 2018 is het park in Halloweensfeer.

      • Met meer dan 60 spectaculaire attracties.

      • Geniet van de shows van Jul en Julia, meneer Kaasgaaf en mevrouw Suikerspin.

      • Leuke restaurantjes en kioskjes met de lekkerste hapjes!

      • Julianatoren is uitgeroepen tot Beste Kinderpretpark van Nederland door de Diamond ThemePark Award.

      Beoordeling Tripadvisor
      4 van 5 sterren

      ''Ideaal voor kinderen tot max 8'' - D J J
      16 april 2018 - ''Ideaal pretpark voor jonge kinderen. Korte wachtrijen. Veel shows. Veel aandacht van medewerkers. Leuke attracties waar de meeste kinderen vanaf 4 overal in kunnen. Maar ook 2 jarigen hebben voldoende keuze.''

      ''Super leuk en overzichtelijk park'' - Erika B
      9 mei 2018 - ''Mooi overzichtelijk park voor de jongsten. Ouders en opa en oma hebben ook genoten hoor. Wij vonden alles goed geregeld, personeel is erg vriendelijk en behulpzaam. En wat een keuze qua attracties, het is bijna onmogelijk om alles op een dag te doen. Vanwege het weer waren er wel behoorlijke wachttijden, maar het was te doen.
      De hele familie heeft genoten. Tot nu toe een van de leukste pretparken in Nederland.''

      ''Waanzinnig leuk park voor de kleintjes'' - Sharonduiker
      7 mei 2018 - ''Ze zeggen wel eens als de kleintjes het naar hun zinn hebben dan hebben de ouders en de rest van de familie het ook naar hun zin. Dit was volkomen het geval. Erg leuk park!''

      Kijk voor alle reviews op Tripadvisor.nl.

      Halloween in Kinderpretpark Julianatoren

      Hou jij van griezelen? Dan moet je absoluut van 5 t/m 28 oktober een bezoek brengen aan de Juliantoren het is namelijk tijd voor Halloween. Het park is prachtig versierd. Spook mee bij Jul’s Griezelfeest, maak een tocht door het Griezeldoolhof, gemaakt van stro, waarin echte griezels ronddwalen. Dans de griezelpassen mee met Julia tijdens haar Halloween Dansles. En griezel samen met Meneer Kaasgaaf, Mevrouw Suikerspin, Jul & Julia tijdens de Spookshow “De spoken van Griezelstijn”.

      Kinderpretpark Julianatoren

      Tijdens het Kinderhalloween in Julianatoren zijn natuurlijk ook de reguliere attracties open. Met meer dan 60 te gekke attracties, spannende shows en leuke evenementen is er genoeg te beleven! Kom oog in oog te staan met levensechte dino's tijdens de Dino's Tour, maak een reis in een luchtballon in Jul's Ballonvaart, Vlieg meters hoog boven het water in de Zwevende Piraat of kom ouderwets griezelen in de Griezeltunnel! De attracties in Julianatoren zijn speciaal voor kinderen van 2 tot 12 jaar.

      Kijk voor meer informatie op de website van Julianatoren
      • Kijk voor meer informatie op de website van Julianatoren