Een dag vol plezier bij Attractiepark de Waarbeek!

    € 50
    € 0
    € 5 administratiekosten

    Hengelo (Twekkelerweg 327, 7554SC).

    Geldig van 6 april t/m 30 juni 2019.

    4 tickets voor Attractiepark de Waarbeek, ter waarde van € 50 in Hengelo.

    De tickets zijn geldig vanaf 6 april t/m 30 juni 2019.
    Kinderen t/m 2 jaar oud hebben gratis entree.
    Wanneer je de veiling wint, kun je met het winnende bod extra vouchers bijkopen op de betaalpagina! Je betaalt hier dan maar 1 keer administratiekosten voor. Let op: zolang de voorraad strekt, met een maximum van 10 vouchers per veiling.
      • Met wel meer dan 40 attracties waar kinderen van 2 tot 12 jaar zich mee kunnen vermaken!

      • Vlieg rond in de Sky Flyer, rijd rond in mini cars, op avontuur in Venture River en nog veel meer.

      • Het Attractiepark is te vinden in de prachtige Twentse bossen.

      • Met de oudste nog werkende stalen achtbaan van de wereld. De rodelbaan.

      • Het nostalgische pretpark biedt veel attracties uit het verleden die voor een hele dag vermaak zorgen.

      • Het is mogelijk dat er afwijkende openingstijden zijn. Check de website voor de openingstijden.

      Attractiepark de Waarbeek

      Een dag vol nostalgie en plezier met het hele gezin. Bij de Waarbeek zul je dit zeker vinden. Kinderen tussen de 2 en 12 jaar kunnen zich hier naar hartenlust uitleven in de Rups, Twister, Rodelbaan of Sky Flyer. Sluit deze memorabele dag af met de lekkerste pannenkoeken bij Pannenkoekenhoes Twente. Energie over? Dan kunnen de kinderen zich uitleven in het indoor klimparadijs met ballenbak.

      Kijk voor meer informatie op de website van Attractiepark de Waarbeek.
      • Kijk op de website van Attractiepark de Waarbeek voor de actuele informatie en openingstijden.