Kom naar Avonturenpark Hellendoorn en beleef een onvergetelijke dag!

Hellendoorn (Luttenbergerweg 22, 7447PB).

Geldig van 8 april t/m 29 oktober 2017.

2 tickets voor Avonturenpark Hellendoorn (t.w.v. € 47).

  • Beleef een spannend ridderverhaal in de spectaculaire nieuwe attractie Het Drakennest.

  • Ruim 30 attracties en shows voor grote én kleine kinderen.

  • Er zijn kleine afstanden tussen de attracties en de wachttijden zijn kort.

  • Het park is goed te bereiken en ligt vlakbij Almelo, Zwolle en Deventer.

  • In 2016 door Zoover.nl beoordeeld als het best gewaardeerde pretpark van Nederland.

  • Het park is gedurende het openingsseizoen op een aantal doordeweekse dagen gesloten.
  • € 7 parkeerkosten per auto.

Boordeling Zoover.nl
Cijfer: 8

"Super leuke dag gehad met onze jonge kinderen" - Maja Boen
29 oktober 2016 - "Voor onze jonge kinderen echt een geweldig park. Korte wachttijden, afwisselende attracties en geen peperdure horeca. Wanneer we in de buurt zijn komen we zeker terug!"

"Echt Leuk" - Mika Scholten
5 september 2016 - "Er zijn superveel attracties. Ik ben voor het eerst in de boomstammen geweest. Die vond ik echt heel leuk. Het park is midden in een bos.Het nadeel is dat als je alleen gebruik wil maken van het aquapark, je eerst een entreeticket voor het gehele park moet kopen."

"Fantastisch, voor herhaling vatbaar" - Bianca
7 augustus 2016 - "Prachtig netjes onderhouden pretpark. Met drie kinderen van 1, 3 en 6 heel veel te doen. Vergeleken met andere parken mogen de kinderen hier al snel in veel attracties. Bijvoorbeeld de schommelboot vanaf 90 cm al. Leuk voor kleine durfals. Nu voor de tweede keer een volle dag vermaak, dit keer zonder waterpark. Snel nog een keertje terug."

Kijk voor alle reviews op Zoover.nl.

Avonturenpark Hellendoorn; het ideale gezinsuitje!

Wil je genieten van een gezellig dagje weg met je gezin? Bij Avonturenpark Hellendoorn zijn er ruim 30 attracties en shows voor de hele familie! Ben je een echte waaghals? Maak dan een spannend ritje in 1 van de achtbanen: de Rioolrat, de Donderstenen of de Tornado. Bij warm weer kan je heerlijk afkoelen in 1 van de spetterende wildwaterbanen: Sungai Kalimantan en Wild Waterval. Ben je na al deze spanning en sensatie toe aan rust? Neem dan plaats in het theater en geniet van de familieshow Kareltje & Jasmijn. Voor de allerkleinsten zijn er ook voldoende attracties zoals de Dombomolen, het Avonturenrad en de Vliegende Hollander.

Je kan je route plannen op de website van Avonturenpark Hellendoorn. Tip: maak je gebruik van een navigatiesysteem? Stel deze dan in op Avonturenpark Hellendoorn of volg vanaf de Luttenbergerweg of Tunnelweg de ANWB-wijzers naar het park. Het navigatiesysteem leidt je naar het postadres van het park en niet naar de ingang. Kom je met het openbaar vervoer naar Avonturenpark Hellendoorn? Check dan je route op 9292.

Omgeving

Avonturenpark Hellendoorn ligt in de provincie Overijssel, nabij steden zoals Almelo, Zwolle en Deventer. Vlakbij het pretpark ligt het vakantiepark Landal Landgoed De Hellendoornse Berg, waar je in de prachtige natuur van een heerlijke vakantie kunt genieten. Naast luxe bungalows biedt het vakantiepark plezier voor jong én oud, ga bijvoorbeeld bowlen of zwemmen. Wil je een frisse neus halen? Ga dan wandelen of fietsen in het prachtige natuurgebied De Sallandse Heuvelrug.

Kijk voor meer informatie op de website van Avonturenpark Hellendoorn

  • Kijk op de website van Avonturenpark Hellendoorn voor de actuele informatie en de openingstijden.