2 tickets voor het Nederlands Watermuseum!

    € 19
    € 0
    100%
    € 5 administratiekosten

    Geldig voor 2 personen.

    Arnhem (Zijpendaalseweg 26-28, 6814 CL Arnhem).

    4 maanden geldig na het winnen van de veiling.

    Je ontvangt de voucher(s) direct na betalen per e-mail.

    Beleef een leuke en leerzame dag met 2 tickets voor het Watermuseum, ter waarde van € 19 in Arnhem.

    Bijzonderheden
    Kinderen t/m 3 jaar zijn gratis. 
    Voor de prijs die je per persoon betaalt, kun je extra vouchers bijkopen! Je betaalt maar 1 keer administratiekosten. Let op: zolang de voorraad strekt, met een maximum van 4 extra vouchers per veiling.
      • Leuk én leerzaam museumuitje voor het hele gezin. 

      • Gevestigd in een oude Begijnenmolen uit de 15e eeuw.

      • Het museum biedt een verrassende tentoonstelling en leuke activiteiten.

      • Kinderen kunnen spelenderwijs kennis maken met het belang van schoon drinkwater.

      • Geniet na je bezoek aan het museum nog van een hapje en drankje bij het bijbehorende Grand Cafe aan de Beek.

      • Het museum heeft weinig eigen parkeerplaatsen, er is wel voldoende (betaalde) parkeergelegenheid in de directe omgeving. 
      Beoordeling TripAdvisor.nl
      4 van de 5 sterren

      ''Dit moet je gezien hebben!'' - Margreet v
      13 mei 2018 - ''Het Nederlands Watermuseum is ideaal voor kinderen in de basisschool leeftijd. Je kunt er veel zelf doen en krijgt prima inzicht wat water voor Nederland betekent. En neem je ouders en opa en oma mee!''

      ''Interessant en uitdagend'' - Hans K
      6 april 2018 - ''Samen met mijn neefje naar het watermuseum gegaan, op zijn verzoek. In de kelder leuke en interessante opstellingen, veelal interactief. Daarna op zolder in het laboratorium shampoo gemaakt. Super leuke twee uur doorgebracht!''

      ''Topdag!!!'' - Mark L
      29 december 2017 - ''Hele gezellige leerzame maar vooral een interactieve dag. Tijd “stroomt” voorbij!! Voor alle leeftijden leuk. Veel informatie op goede leuke manier aangeboden.''

      Kijk voor alle reviews op de website van Tripadvisor.
      Lees meer

      Het Nederlands Watermuseum

      Het Nederlands Watermuseum zorgt voor een spetterend dagje uit voor het hele gezin! Tijdens een bezoek aan dit museum wordt je bewust gemaakt van iets wat elke Nederlander als heel normaal beschouwt: schoon drinkwater. Naast dat het een echt doe-museum is, is het ook nog gevestigd in een prachtige Begijnenmolen uit de 15e eeuw. Wat is er een betere plek voor een watermuseum dan in een molen!

      Het Waterlab
      Iedere zondag biedt het Watermuseum de mogelijkheid voor kinderen van 6 t/m 12 jaar om als een echte waterprofessor te experimenteren met water. De extra kosten hiervoor zijn € 1,50 per kind. Reserveren voor het Waterlab is helaas niet mogelijk.

      Grand Café aan de Beek
      Bij een gezellig dagje weg hoort lekker eten! Naast het museum is het sfeervolle Grand Café aan de Beek gevestigd, hier kun je van wat lekkers te eten en drinken genieten. Is het mooi weer? Neem dan plaats op het terras en geniet van het prachtige uitzicht op de Sint-Jansbeek.

      Auto en openbaar vervoer
      Het Watermuseum is goed bereikbaar met de auto. Kom je toch liever met het openbaar vervoer? Check dan je volledige route op 9292. 

      Kijk voor meer informatie op de website van het Watermuseum.

      Lees meer
      • Je ontvangt de voucher(s) na betaling direct per e-mail.
      • De voucher(s) vind je ook in je profiel bij ‘Mijn veilingen’.
      • Je voucher is je bewijs van betaling. Print deze uit en en laat deze in het museum bij
      • de info en tickets balie scannen op geldigheid. Vervolgens ontvang je je entreetickets.
      • Als hoogste bieder ben je verplicht de veiling af te nemen voor het geboden bedrag.
      • Annuleren van deze veiling is niet mogelijk. Zie hiervoor ook de algemene voorwaarden. 
      • Kijk op de website van het Watermuseum voor de actuele informatie en de openingstijden.
      Biedgeschiedenis:
      Er zijn nog geen bieders
      Bekijk meer biedingen