Gezinsticket voor 2 volwassenen en 2 kinderen van 6 t/m 17 jaar voor Museum het Grachtenhuis!

    € 36
    € 0

    € 5 administratiekosten

    Geldig voor 2 volwassenen en 2 kinderen van 6 t/m 17 jaar.

    Amsterdam (Herengracht 386, 1016CJ).

    6 maanden geldig na het winnen van de veiling.

    Gezinsticket voor 2 volwassenen en 2 kinderen van 6 t/m 17 jaar voor Museum het Grachtenhuis (t.w.v. € 36).

    Gratis audiogids.
      • Ontdek 400 jaar geschiedenis van onze hoofdstad Amsterdam.

      • Begin hier je ontdekkingstocht door de Amsterdamse grachten.

      • Gevestigd in een prachtig monumentaal pand aan de Herengracht.

      • Perfect te combineren met een gezellig dagje Amsterdam.

      • Museum Het Grachtenhuis is op Tripadvisor beoordeeld met een 4,5 van 5.

      • Er is een beperkte parkeergelegenheid in Amsterdam.
      • Het is niet mogelijk om tijdens je betaling extra vouchers bij te kopen.

      Beoordeling Tripadvisor
      Cijfer: 4,5 van 5

      "Interessant museum" - Lieke Nunspeet
      15 februari 2016 - "Vriendelijke ontvangst. Je krijgt een audiotour in dit museum waarbij verteld wordt over de ontstaansgeschiedenis van Amsterdam. Het grachtenpand is niet ingericht naar vroeger tijden maar er staat wel een kleine namaak waarbij ook via audio over de bewoning van vroeger verteld wordt."

      "Zeer de moeite waard" - Corrie
      29 januari 2016 - "Wij waren hier met de kinderen voor een leuk dagje uit. Wat hebben we genoten!! Heel leuk museum met zeer vriendelijk personeel. Een aanrader voor iedereen. Ik moest alleen wel me rode bril afzetten om door de gaten te kunnen kijken. Van ons krijgen jullie een dikke 10! gr. Corrie"

      Museum Het Grachtenhuis

      Museum Het Grachtenhuis is het museum voor gezinnen met kinderen! Hier begint je dagje uit in Amsterdam.Op deze grachten wordt al eeuwen geld verdiend, kunst gemaakt, feest gevierd en het leven geleefd. Het heeft Amsterdam gemaakt tot wat het nu is en dit verhaal wordt in Het Grachtenhuis op avontuurlijke wijze verteld. Met de audiotour wordt je meegenomen in een ontdekkingstocht vanaf de jaren 1600, zie je de grachtengordel groeien en worden tot de wereldstad die het nu is.

      Kijk voor meer informatie op de website van Museum Het Grachtenhuis.
      • Kijk op de website van Museum Het Grachtenhuis voor de actuele informatie en de openingstijden.