Gezinsticket voor 2 volwassenen en 2 kinderen van 6 t/m 17 jaar voor Museum het Grachtenhuis!

Met het hele gezin een dagje Amsterdam? Begin de dag met voordelige tickets voor Museum Het Grachtenhuis en leer de geschiedenis van 400 jaar Amsterdam.

  • Geldig voor 2 volwassenen en 2 kinderen van 6 t/m 17 jaar.
  • 6 maanden geldig na het winnen van de veiling.

Gezinsticket voor 2 volwassenen en 2 kinderen van 6 t/m 17 jaar voor Museum het Grachtenhuis (t.w.v. € 36).

  • Kijk op de website van Museum Het Grachtenhuis voor de actuele informatie en de openingstijden.

Museum Het Grachtenhuis

Museum Het Grachtenhuis is het museum voor gezinnen met kinderen! Hier begint je dagje uit in Amsterdam.Op deze grachten wordt al eeuwen geld verdiend, kunst gemaakt, feest gevierd en het leven geleefd. Het heeft Amsterdam gemaakt tot wat het nu is en dit verhaal wordt in Het Grachtenhuis op avontuurlijke wijze verteld. Met de audiotour wordt je meegenomen in een ontdekkingstocht vanaf de jaren 1600, zie je de grachtengordel groeien en worden tot de wereldstad die het nu is.

Kijk voor meer informatie op de website van Museum Het Grachtenhuis.