Ga terug naar de tijd van de bevrijding: Ronkende motoren van gevechtsvliegtuigen, heldhaftige piloten en Amerikaanse parachutisten!

    € 32
    € 0
    € 5 administratiekosten

    Best (Sonseweg 39, 5681BH)

    Geldig t/m 25 november 2018.

    4 tickets voor Museum Bevrijdende Vleugels (t.w.v. € 32).

      • Op zondag 15 april is er een speciaal evenement met extra activiteiten zoals rondritten in legervoertuigen, demo’s en shows. Je Ticketveiling.nl voucher geeft toegang tot dit event.

      • Bevrijdende Vleugels heeft een bijzondere collectie inclusief tanks, vliegtuigen, diorama's en foto's.

      • Het wapentuig is daadwerkelijk gebruikt tijdens Operatie Market Garden.

      • Bevrijdende Vleugels staat op de locatie waar zo'n 73 jaar geleden Operatie Market Garden plaatsvond.

      • Het complete verhaal komt aan bod, van bezetting tot bevrijding.

      • Het museum is toegankelijk voor mindervaliden en rolstoelvriendelijk.

      • Het museum is op maandag gesloten.

      ''Vakantie bezoek'' - Astrid D
      2 oktober 2017- Prachtig gelegen in de oude bunker. Mooie tentoonstelling en leuk dat sommige van onze groep een vluchtsimulatie mochten maken. Een super gave beleving voor hen.

      ''Veel Geleerd'' - Alwijntencate
      16 september 2017 - Het museum ruikt naar de olie van de voertuigen uit de tweede wereldoorlog die nog echt rijden. Dat is leuk want onze kinderen konden dan ook echt voorstellen hoe het was. Zelf vond ik de replica van het zweefvliegtuig dat bij operatie Market Garden werd gebruikt fantastisch. Onvoorstelbare dat in zo'n houten constructie, militairen met Jeep zo hebben gevlogen en zijn geland. Dit museum is niet zo groot maar voor mensen die interesse hebben voor WOII een echte must see.

      ''De moeite waard'' - Yesta L
      12 januari 2017 - Prachtig park! Verdeeld over diverse hallen wordt het verhaal van de bevrijding verteld. Wij hebben ons laten verrassen door de grote hoeveelheid diorama's en voertuigen. Er staat zelfs een echte Dakota (vliegtuig).

      Museum Bevrijdende Vleugels

      Heb je interesse in de Nederlandse geschiedenis en dan met name de Tweede Wereldoorlog? Bevrijdende Vleugels staat op de locatie waar zo'n 73 jaar geleden Operatie Market Garden plaatsvond. Herbeleef de bevrijding van Zuid-Nederland met het geluid van ronkende motoren, Amerikaanse parachutisten en heldhaftige piloten.

      Collectie

      Het museum heeft een zeer bijzondere collectie. Bewonder voertuigen, machines, vliegtuigen en andere materialen die zijn gebruikt tijdens Operatie Market Garden.

      Je vindt Museum Bevrijdende Vleugels vlakbij Eindhoven. Kom je met de auto? Het museum ligt tussen de gemeenten Best en Son aan de Sonseweg 39. De auto kan gratis geparkeerd worden bij het museum. Als je met het openbaar vervoer komt kan je het beste uitstappen bij het treinstation in Best. Neem daarna de buurtbus naar Son Centrum en stap uit bij de bushalte Museum Bevrijdende Vleugels. Check je volledige route op 9292.

      Kijk voor meer informatie op de website van Museum Bevrijdende Vleugels.

      Kijk op de website van Museum Bevrijdende Vleugels voor de actuele informatie en de openingstijden.