Bij Museum Bevrijdende Vleugels leer je meer over de Nederlandse geschiedenis!

€ 32
€ 0

€ 5 administratiekosten

Best (Sonseweg 39, 5681BH)

Geldig t/m 30 november 2017.

4 tickets voor Museum Bevrijdende Vleugels (t.w.v. € 32).

    • Leer alles over de Nederlandse geschiedenis, met name over de Tweede Wereldoorlog.

    • Interessante onderwerpen komen aan bod, van de bezetting tot de bevrijding.

    • Het museum bevindt zich op de locatie waar zo'n 73 jaar geleden Operatie Market Garden plaatsvond.

    • Trek gekregen? Ga dan naar Brasserie ’t Boshuys en geniet van wat lekkers te eten en drinken!

    • Je vindt het museum vlakbij Eindhoven.

    • Het museum is toegankelijk voor mindervaliden en rolstoelvriendelijk.

    • Het museum is op maandag gesloten.

    "De moeite waard!" - Yesta L
    12 januari 2017 - "Prachtig park! Verdeeld over diverse hallen wordt het verhaal van de bevrijding verteld. Wij hebben ons laten verrassen door de grote hoeveelheid diorama's en voertuigen. Er staat zelfs een echte Dakota (vliegtuig)."

    "Mooi stukje historie" - Jeroen T

    16 oktober 2016 - "101 Airborne wordt hier geëerd, en de bevrijding van de omgeving in kaart gebracht. Het museum heeft oa een DC-3 en vele andere voertuigen overgebleven uit de oorlog. Het is geen groot museum, een bezoekje houdt je ongeveer 2 uur bezig, met kleine kinderen 1 uur."

    "Operation Market Garden WW2 101 Airborne Division." - Petro1965

    1 oktober 2016 - "Een prachtig museum met onze geschiedenis van WW2 in de omgeving van Best tijdens operatie Market Garden waar onze ouders en grootouders over vertelden. Met spullen die in onze directe omgeving zijn gevonden. Een mooie weergave van deze periode maar tevens nog wat andere militaria. Ook de werkplaats waar deze spullen worden hersteld en onderhouden. Zeker een aanrader voor een stuk geschiedenisles of gewoon een dagje uit."

    Museum Bevrijdende Vleugels

    Heb je interesse in de Nederlandse geschiedenis en dan met name de Tweede Wereldoorlog? Bevrijdende Vleugels staat op de locatie waar zo'n 73 jaar geleden Operatie Market Garden plaatsvond. Herbeleef de bevrijding van Zuid-Nederland met het geluid van ronkende motoren, Amerikaanse parachutisten en heldhaftige piloten.

    Collectie

    Het museum heeft een zeer bijzondere collectie. Bewonder voertuigen, machines, vliegtuigen en andere materialen die zijn gebruikt tijdens Operatie Market Garden.

    Je vindt Museum Bevrijdende Vleugels vlakbij Eindhoven. Kom je met de auto? Het museum ligt tussen de gemeenten Best en Son aan de Sonseweg 39. De auto kan gratis geparkeerd worden bij het museum. Als je met het openbaar vervoer komt kan je het beste uitstappen bij het treinstation in Best. Neem daarna de buurtbus naar Son Centrum en stap uit bij de bushalte Museum Bevrijdende Vleugels. Check je volledige route op 9292.

    Kijk voor meer informatie op de website van Museum Bevrijdende Vleugels.

    Boek een gids voor een rondleiding door Bevrijdende Vleugels van € 32,50 voor € 26!*
    *Maximaal 15 personen per gids en minimaal 4 dagen van tevoren boeken via info@bevrijdendevleugels.com.
    Je ontvangt de voucher(s) na betaling direct per e-mail.
    De voucher(s) vind je ook in je profiel bij ‘Mijn veilingen’.
    Je voucher is je entreebewijs. Print deze uit en neem hem mee.
    Als hoogste bieder ben je verplicht de veiling af te nemen voor het geboden bedrag.
    Annuleren is alleen mogelijk indien dit in de Algemene Voorwaarden staat vermeld.
    Kijk op de website van Museum Bevrijdende Vleugels voor de actuele informatie en de openingstijden.