Reis in het Museon terug naar de verrassende Middeleeuwen

    € 24
    € 0

    € 5 administratiekosten

    Den Haag (Stadhouderslaan 37, 2517 HV).

    3 maanden geldig na het winnen van de veiling.

    Je ontvangt de voucher(s) na betaling direct per e-mail.

    2 tickets voor het Museon (t.w.v. € 24).

      • Krijg een nieuwe kijk op de Middeleeuwen.

      • Een interactieve tentoonstelling leuk voor jong en oud.

      • De hoofdpersonen nemen je als bezoeker mee in hun wereld.

      • Leer meer over de innovaties die plaatsvonden tijdens deze periode.

      • Met je ticket kun je ook de andere tentoonstellingen in het Museon bezoeken.

      • Het museum heeft een centrale ligging vlakbij het strand en winkels.

      • Het Museon is op maandag gesloten.

      "Een interessante plek voor jong en oud. Interactieve opstellingen. Originele exposities. Zet je aan het denken!" - chrisje420
      24 augustus 2017 - "Er is veel te zien en te doen. De opzet is speels en creatief en nodigt uit tot ontdekkingstochten. Kinderen vermaken zich duidelijk opperbest."

      "Voor elk wat wils" - CoraRensen
      11 juli 2017 - "Er is zoveel verschillend aanbod in dit museum, dat er echt voor iedereen wel meerdere interessante ruimtes zijn. De een is wat meer geïnteresseerd in techniek, de ander in archeologie en evolutie: niemand die zich verveelt. Wij waren er zonder kinderen, maar voor de kinderen was er echt ook heel erg veel te doen, viel me op. Prima museum dus al met al."

      "Leerzam museum, heel leuk voor kinderen!" - SRBDenHaag
      8 mei 2017 - "Door de bijzondere en afwisselende tentoonstellingen is het elke keer weer leuk om naar het Museon te gaan. Wij gaan regelmatig een paar uurtjes om een specifiek onderdeel te bekijken, en dan een andere keer de volgende."

      Kijk voor alle reviews op de website van TripAdvisor.

      Ridders en Kastelen, een nieuwe kijk op de Middeleeuwen

      Stoere ridders, grote kastelen, mooie jonkvrouwen, de pest en smerige steden scheppen het beeld van de Middeleeuwen. Maar het is tijd voor een nieuwe kijk op deze periode! In de tentoonstelling Ridders en Kastelen laat het Museon een ander beeld zien van deze periode. De Middeleeuwen heeft namelijk een grote invloed gehad op de wetenschap, cultuur en sociale geografie van het huidige Europa.

      Kijk bijvoorbeeld hoe de Middeleeuwse wereld verbonden was met andere continenten door handel, geloof en uitwisseling van kennis. Net zoals nu zochten de mensen naar manieren om het leven te verbeteren.

      Ridders en Kastelen bestaat uit een leuke combinatie van tentoonstellingen waar je zelf actief aan de slag kunt. Ervaar hoe het is om een harnas te dragen of wordt een mooie prinses. Verzin een liedje met middeleeuwse muziekinstrumenten, bouw een kathedraal of een kasteel en loop door een klooster. Daarbij kan je dansen op middeleeuwse muziek en paardrijden als een ridder.

      De tentoonstelling is te zien t/m 2 september 2018.

      Museon

      Naast de tentoonstelling Ridders en Kastelen heeft het Museon nog meer wisselende tentoonstellingen. Voor een hapje en drankje kun je terecht in het gezellige Museon Peace Café. Neem ook een kijkje in de Museumwinkel. Hier vind je een ruime keuze aan boeken, cadeauartikelen, knuffels, kaartjes en nog veel meer.

      Het Museon is goed te bereiken met de auto en het openbaar vervoer. Parkeren kan rondom het museum of bij het nabijgelegen World Forum Theater. Reis je met het openbaar vervoer? Vanaf Den Haag Centraal is het ongeveer een kwartiertje reizen naar het museum. Neem tram 16 (richting Statenkwartier) of bus 24 (richting Kijkduin) en stap uit bij de halte Gemeentemuseum/Museon. Kijk voor je volledige route op de website van 9292.

      Kijk voor meer informatie op de website van het Museon
      • Kijk op de website van het Museon voor de actuele informatie en de openingstijden.