Bewonder het werk van Banksy en Roy Lichtenstein bij het Moco Museum in hartje Amsterdam!

    € 25
    € 0

    € 5 administratiekosten

    Amsterdam - Museumplein (Honthorststraat 20, 1071).

    6 maanden geldig na het winnen van de veiling.

    2 tickets voor het Moco Museum (t.w.v. € 25).

      • Met kunstwerken van de ironische straatkunstenaar Banksy.

      • Bewonder de expositie van de meester in Pop Art: Roy Lichtenstein.

      • Beluister de audiotour en leer meer over de kunstwerken (verkrijgbaar in het Nederlands of Engels).

      • Het museum is gehuisvest in een prachtig herenhuis uit 1904 genaamd Villa Alsberg.

      • Het museum maakt het mogelijk om exclusieve kunstwerken uit particuliere collecties toegankelijk te maken voor een groter publiek!

      • Leuk om te combineren met een dagje Amsterdam.

      • Niet geldig i.c.m. andere kortingen of acties.
      4,5 van de 5 sterren.

      ''Top museum in huiselijk kader'' - Pollux G.
      Maart 2017- "Naar de Banksy tentoonstelling geweest op een dag dat het weer niet meezat. Geen nood, de 'deurwachter' zorgde voor paraplu's zodat we betrekkelijk droog konden aanschuiven! Met meer dan 90 werken was dit allesbehalve een kleine expositie. Het traditionele herenhuis zorgde voor een uniek kader. Geen steriele toestanden hier. Hoewel het druk was, had je geen opeengepakt gevoel.Dali hoefde voor ons niet. Banksy bracht genoeg humor!"

      ''Klein en gezelig'' - M S
      Februari 2017 - "Moco is een klein museum gevestigd in een prachtig pand aan het Museumplein. De tentoonstelling met werk van Bansky en Salvador Dali was heel leuk. Als je nog een uur over hebt ga dan even op bezoek in het Moco. Helaas hebben ze geen museumcafé."

      ''Bijzonder museum in een prachtig pand, aanvulling voor het Amsterdamse Museumkwartier!'' - Victoria Snoopy
      1 juni 2016 - "Het is een nieuw museum in een prachtig oud pand op het Museumplein. Alleen voor de villa zou ik er al een kijkje nemen. Neem je fototoestel mee want je mag foto's maken! Daarnaast zijn tassen niet toegestaan binnen, maar deze mag je wel voor 0,50cent achter laten in de garderobe. Prachtige collectie van unieke originele werken van Andy Warhol en Banksy. Er wordt ook een leuke documentaire over Banksy vertoont, dus alles bij elkaar kun jeje er 1,5uur vermaken. Echt een aanvulling voor Amsterdam!"

      Het Moco Museum

      In een statige stadsvilla aan het Museumplein in Amsterdam huist het Moco Museum. In dit particuliere museum vind je indrukwekkende, inspirerende en moderne kunstwerken van kunstenaars over de hele wereld. Bekende kunstenaars zoals Banksy, maar ook minder bekende kunstenaars krijgen hier een podium.

      Laat je verrassen door het humoristische werk van Banksy. Sommige van deze werken zijn echte eye openers. Kijk je met een scherp oog? Dan kun je wellicht de (politieke) boodschap zien.

      Combineren met een dagje Amsterdam

      Doordat het museumbezoek gemiddeld 45 minuten duurt kun je het Moco Museum goed combineren met andere leuke activiteiten en bezienswaardigheden in Amsterdam. Combineer je bezoek bijvoorbeeld met andere musea in Amsterdam zoals het Rijksmuseum, of ga een dagje shoppen op de Kalverstraat. Maak een tour in een rondvaartboot, bezoek de 9 straatjes, of laat je culinair verrassen in één van de vele restaurants.

      Parkeren

      In de omgeving van het Museumplein in Amsterdam kun je goed parkeren. Direct aan het Museumplein vind je een Q-park. Op 5 minuten lopen vind je Parkeergarage Overtoom. Deze parkeergarage is iets goedkoper dan de parkeergarage aan het Museumplein. Je kunt hier uitsluitend afrekenen met Parkmobile.

      Openbaar vervoer

      Reis je met het openbaar vervoer? Pak dan van Amsterdam Centraal de bus of tram naar het Museumplein. Je kunt er ook voor kiezen om te lopen. De wandeling duurt circa een half uur. Ideaal als je de stad iets beter wil leren kennen! Stippel je volledige route uit op de website van 9292

      Kijk voor meer informatie op de website van het Moco Museum
      • Je ontvangt de voucher na betaling direct per e-mail.
      • De voucher vind je ook in je profiel bij ‘Mijn veilingen’.
      • Kijk op de website van het Moco Museum voor de actuele informatie en de openingstijden.