Bewonder het werk van Banksy en Roy Lichtenstein bij het Moco Museum in hartje Amsterdam

    € 25
    € 0
    € 5 administratiekosten

    Amsterdam - Museumplein (Honthorststraat 20, 1071).

    6 maanden geldig na het winnen van de veiling.

    2 tickets voor het Moco Museum (t.w.v. € 25).

    Een gemiddeld bezoek duurt 45 minuten.
      • Met kunstwerken van de ironische straatkunstenaar Banksy.

      • Beluister de audiotour en leer meer over de kunstwerken (verkrijgbaar in het Nederlands of Engels).

      • Het museum is gehuisvest in een prachtig herenhuis uit 1904 genaamd Villa Alsberg.

      • Het museum maakt het mogelijk om exclusieve kunstwerken uit particuliere collecties toegankelijk te maken voor een groter publiek!

      • Leuk om te combineren met een dagje Amsterdam.

      • Niet geldig i.c.m. andere kortingen of acties.
      4,5 van de 5 sterren.

      "Tof museum" - JulieVanrapenbusch
      21 juli 2017 - "Wie grote fan is van Banksy moet zeker eens gaan kijken naar dit museum. Je ziet veel werken en krijgt veel uitleg over wie Banky is. Natuurlijk krijg je zijn echte naam niet :). Nadien is er de: exit trough the giftshop."

      "Banksy!!" - Joyce S
      29 juni 2017 - "Mooi en overzichtelijk! Goede prijs/kwaliteit verhouding, Banksy's bekendste werken, maar ook onbekend in een ruime opstelling. Leuke museumshop."

      "Top werken van Banksy" - mvaniterson
      20 april 2017 - "Het museum is centraal gelegen in Amsterdam. Het pand alleen al is een must see in amsterdam! Prachtig om zoveel werken van Banksy bij elkaar te zien."

      Kijk voor alle reviews op de website van TripAdvisor.

      Het Moco Museum

      In een statige stadsvilla aan het Museumplein in Amsterdam huist het Moco Museum. In dit particuliere museum vind je indrukwekkende, inspirerende en moderne kunstwerken van kunstenaars over de hele wereld. Bekende kunstenaars zoals Banksy, maar ook minder bekende kunstenaars krijgen hier een podium.

      Laat je verrassen door het humoristische werk van Banksy. Sommige van deze werken zijn echte eye openers. Kijk je met een scherp oog? Dan kun je wellicht de (politieke) boodschap zien.

      Combineren met een dagje Amsterdam

      Doordat het museumbezoek gemiddeld 45 minuten duurt kun je het Moco Museum goed combineren met andere leuke activiteiten en bezienswaardigheden in Amsterdam. Combineer je bezoek bijvoorbeeld met andere musea in Amsterdam zoals het Rijksmuseum, of ga een dagje shoppen op de Kalverstraat. Maak een tour in een rondvaartboot, bezoek de 9 straatjes, of laat je culinair verrassen in één van de vele restaurants.

      Parkeren

      In de omgeving van het Museumplein in Amsterdam kun je goed parkeren. Direct aan het Museumplein vind je een Q-park. Op 5 minuten lopen vind je Parkeergarage Overtoom. Deze parkeergarage is iets goedkoper dan de parkeergarage aan het Museumplein. Je kunt hier uitsluitend afrekenen met Parkmobile.

      Openbaar vervoer

      Reis je met het openbaar vervoer? Pak dan van Amsterdam Centraal de bus of tram naar het Museumplein. Je kunt er ook voor kiezen om te lopen. De wandeling duurt circa een half uur. Ideaal als je de stad iets beter wil leren kennen! Stippel je volledige route uit op de website van 9292

      Kijk voor meer informatie op de website van het Moco Museum
      • Je ontvangt de voucher na betaling direct per e-mail.
      • De voucher vind je ook in je profiel bij ‘Mijn veilingen’.
      • Kijk op de website van het Moco Museum voor de actuele informatie en de openingstijden.