Ontdek de miniatuurwereld van Miniworld Rotterdam!

€ 37
€ 0

€ 5 administratiekosten

Geldig voor 2 volwassenen en 2 kinderen (3 t/m 11 jaar).

Rotterdam (Weena 745, 3013 AL).

6 maanden geldig na het winnen van de veiling.

4 tickets voor Miniworld Rotterdam (t.w.v. € 37).

    • Ontdek Rotterdam en de polderomgeving in het klein!

    • Voor kinderen is er een leuke speurtocht.

    • Een dag bij Miniworld Rotterdam duurt niet 24 uur, maar 24 minuten. Beleef het verloop vanaf de ochtend tot de avond.

    • Het weer is altijd prachtig want Miniworld Rotterdam is een binnenattractie.

    • Door ANWB leden gekozen tot het leukste uitje van Zuid-Holland.

    • Goed te combineren met een dagje uit in Rotterdam!

    "Wat leuk!" - Corretje71
    24 maart 2017 - "Vooraf kon ik me er geen voorstelling van maken. Maar wat bleek dit een leuk uitje te zijn. Het is echt een groot deel van Rotterdam in het klein. Ook voor kinderen leuk om te zien. Rijden miniatuur treintjes af en aan. Erg interactief. Drukknoppen om dingen te laten bewegen en ook ga je soms van dag naar nacht. Prachtig weergegeven met gelijk wat geschiedenisles. Staat voor het grootste deel in het teken van Rotterdam uiteraard. Sommige delen mogen wel iets beter onderhouden worden (afgebroken poppetjes, stof, etc), maar het is een bezoek meer dan waard!! Zijn er 3,5 uur zoet geweest!! Klein 'restaurantje' erbij. Eenvoudig maar goed te doen. Top!!"

    "Leuk uitstapje voor iedereen" - JanvDriel
    28 februari 2017 - "Miniworld is een mooie verzameling van gebouwen, huizen, bruggen, havens en nog veel meer van Rotterdam en omstreken en dat alles op een HO schaal. Er rijden diverse treinen en trams en elke 20 minuten wordt het donker en worden alle gebouwen en huizen verlicht. Wij komen hier vaak met onze kleinkinderen van 3 en 5 en zij zijn er niet weg te slaan en vinden het geweldig."

    "Realistische modelspoorbaan" - Manfred P

    15 februari 2017 - "Erg leuk voor jong en oud. Elke plekje is weer anders met verrassende en komische elementen. Voor de volwassenen zijn er Historische gebouwen van Rotterdam die er in het echt niet meer staan. Voor de kinderen is er een speurtocht. Het is een heel leuk dagje uit. De versnaperingen zijn betaalbaar en bij entree wordt zelfs een kortingsbon gegeven voor een kop koffie, thee of choco."

    Miniworld Rotterdam, de grootste miniatuurwereld van de Benelux
    Ben jij ook verliefd op de stad Rotterdam? Kom dan naar Miniworld Rotterdam en ontdek de gehele stad tot in de kleinste details. Bezichtig De Kuip, Diergaarde Blijdorp, de Erasmusbrug en de Euromast in het miniatuur. Zelfs de tijd wordt bijgehouden: 1 dag in Miniworld duurt niet 24 uur, maar 24 minuten. Deze prachtige miniwereld is een geweldig uitje voor het hele gezin en een must voor alle miniatuurliefhebbers!

    Reis je met het openbaar vervoer? Miniworld Rotterdam ligt op 5 minuten loopafstand van Rotterdam Centraal Station. Check je volledige route op 9292. Indien je met de auto komt, kan je parkeren bij P1 of P2 van het Groothandelsgebouw direct naast de ingang.

    Kijk voor meer informatie op de website van Miniworld Rotterdam
    • Kijk op de website van Miniworld Rotterdam voor de actuele informatie en openingstijden.
    De vorige veiling werd gewonnen voor € 17