Ontdek met 2 personen de grotten van Mergelrijk!

€ 23
€ 0
€ 5 administratiekosten

Valkenburg (Daalhemerweg 31a, 6301 BJ).

Geldig t/m 31 december 2019.

2 tickets voor een leuk dagje uit bij MergelRijk in Valkenburg, ter waarde van € 23.

  • Het maken van een eigen mergelsouvenir.
Voor de prijs die je per ticket betaalt, kun je extra tickets bijkopen! Je betaalt maar 1 keer administratiekosten. Met een maximum tot 10 extra tickets.
    • MergelRijk is een bijzondere, eeuwenoude mergelgroeve (grot).

    • Met onder andere levensgrote mergelbeelden, prachtige zandsculpturen, interessante filmpjes en unieke kunstwerken.

    • Ontdek DINO Adventure!

    • Kinderen krijgen een leuk doe-boekje met speurtocht en diploma.

    • Er is veel te zien en te beleven voor jong én oud.

    • In de gezellige brasserie (gevestigd in een groeve) kun je van wat lekkers te eten en drinken genieten.

    "Magische mergel workshop" - Nicolepol
    10 januari 2019 - "Super leuk om ín de grotten eerst samen een rondleiding te krijgen en daarna, ook samen, met de mergel zelf aan de slag te gaan. Je voelt je een waar kunstenaar als je mag beitelen, schaven en hakken. Het leukste is dat je even compleet de tijd vergeet. De begeleiding is uitstekend en komisch. Daarna sluit je af met een heerlijk Grottenbier! Aanrader!"

    "Leuk" - 88nanv
    31 december 2018 - "Leuke wandeling door de grot, deze was versierd voor de kerst! Ook een boekje meegekregen met allerlei vragen over de grot! Onze kinderen (tussen 3 en 6) waren nog net te klein om er veel van op te steken. De vragen konden ze meestal wel oplossen en ook halfweg de grot, mochten ze boetseren op een stukje mergel. Leuke activiteit!."

    "Leuk uitje met kinderen" - Joshzwgrs
    29 juli 2018 - "Ben je in Valkenburg of in de buurt en heb je jonge kinderen? Breng dan zeker een bezoek aan de Mergelgrot! Informatief voor de ouders en leuk voor de kinderen. Bij de entreeprijs zit een speurtocht met leuke vragen inbegrepen welke zeker de moeite waard is. Leuk uitje waar je zo'n 1,5 tot 2 uur zoet mee bent"

    MergelRijk, Grot met Dino’s, Miniaturen, Mergel- en Zandsculpturen!

    MergelRijk is de leukste Grot van Valkenburg. In MergelRijk kun je zelfstandig zonder gids rondwandelen door een sfeervol verlichte grot. Je komt er Dino’s, prachtige Miniaturen, Mergel- en Zandsculpturen tegen. Kom te weten hoe de grotten in Limburg zijn ontstaan, waarvoor ze werden gebruikt en wat er allemaal met Mergel wordt gedaan.

    Nieuw in MergelRijk is Dino Adventure!

    Kom in het ondergrondse gangenstelsel heel dicht bij de Dino's. Je leert er alles over de Dino’s. Hoe, waar en wanneer ze leefden en waarom ze uitstierven.

    Fossiel- en mijnmuseum

    In het fossielenmuseum worden de verhalen verteld over de winning van vuursteen, mergel en steenkool.

    Voor Kinderen is MergelRijk extra leuk omdat ze spelenderwijs kunnen leren door de vele doe-activiteiten: DINO Adventure, mergeltekenen, fossielen zoeken, mergelblokje bewerken, speurboekje, films kijken van o.a. de mergeltovenaar, interactieve tablets  en nog véél meer.

    Kijk voor meer informatie op de website van MergelRijk
    • De voucher(s) vind je ook in je profiel bij ‘Mijn veilingen.
    • Kijk op de website van MergelRijk voor de actuele informatie en de openingstijden.