Ontdek met 2 personen de grotten van Mergelrijk!

    € 20
    € 0
    € 5 administratiekosten

    Valkenburg (Daalhemerweg 31a, 6301 BJ).

    Geldig t/m 31 december 2018.

    2 tickets voor een dagje uit bij MergelRijk in Valkenburg, t.w.v. € 19,50.

    • Het maken van een eigen mergelsouvenir.
    Voor de prijs die je per persoon betaalt, kun je extra tickets bijkopen! Je betaalt maar 1 keer administratiekosten.
      • MergelRijk is een bijzondere, eeuwenoude mergelgroeve (grot).

      • Met onder andere levensgrote mergelbeelden, prachtige zandsculpturen, interessante filmpjes en unieke kunstwerken.

      • Kinderen krijgen een leuk doe-boekje met speurtocht en diploma.

      • Er is veel te zien en te beleven voor jong én oud.

      • In de gezellige brasserie (gevestigd in een groeve) kun je van wat lekkers te eten en drinken genieten.

      "Speurtocht" - Nils0031
      1 mei 2018 - "Leuke, informatieve tocht door de mergelgrotten. Ook leuk voor kinderen. Inclusief het zelf bewerken van mergel."

      "Bouwmateriaal, maar dan anders" - Loket40
        5 januari 2018 - "Mooi overzicht van hoe mergel gewonnen werd en wordt en wat er met mergel als bouwmateriaal mogelijk is. Goed toegankelijk en ook met kinderen een interessante attractie."

      "Was fantastisch" - Luc D
      1 januari 2018 - "Was heel mooie wandeling in de grotten en zeker voor kinderen is de miniatuurtjes fantastisch en heel interessant!"

      MergelRijk, Grot met Miniaturen, Mergel- en Zandsculpturen!

      MergelRijk is de leukste Grot van Valkenburg. In MergelRijk kunt u zelfstandig zonder gids rondwandelen om alles te ontdekken over Mergel en Grotten. Ontdek waar en hoe Bokkenrijders samenkwamen, vleermuizen leven, grotchampignons gekweekt worden, fossielen worden opgegraven en blokbrekers de mergel uit de berg halen. MergelRijk neemt u ook mee terug naar de tijd van Mosasaurussen in de Krijtzee, naar een schuilkapel, een grotwoning en naar de geheime bergplaats voor nationale kunstschatten in tijden van oorlog. Een ander hoogtepunt is een levensgroot mergelbeeld van De Nachtwacht van Rembrandt. En dit is nog lang niet alles... Een bezoek aan MergelRijk duurt circa 1 tot 1,5 uur. Voor Kinderen is MergelRijk extra leuk omdat ze spelenderwijs kunnen leren door de vele doe-activiteiten: mergeltekenen, fossielen zoeken, mergelblokje bewerken, speurboekje, Electro-spel, films kijken van o.a. de mergeltovenaar, interactieve tablets en nog véél meer.

      Kijk voor meer informatie op de website van MergelRijk
      • De voucher(s) vind je ook in je profiel bij ‘Mijn veilingen.
      • Kijk op de website van MergelRijk voor de actuele informatie en de openingstijden.