Op avontuur in het Maritiem Museum Rotterdam!

    € 25
    € 0

    € 5 administratiekosten

    Rotterdam (Leuvehaven 1, 3011 EA).

    Geldig t/m 31 december 2017 m.u.v. juli en augustus 2017.

    2 tickets voor het Maritiem Museum Rotterdam (t.w.v. € 25).

      • Leuk én leerzaam museumuitje voor het hele gezin.

      • Ontdek de enorme invloed van de maritieme wereld op ons dagelijks leven.

      • Het museum biedt verrassende tentoonstellingen, leuke activiteiten en verschillende topstukken uit het maritieme verleden.

      • In de wonderlijke haven van Professor Plons kunnen kinderen spelenderwijs kennis maken met het maritieme leven.

      • Gevestigd in de oudste en grootste museumhaven van Nederland.

      • Het museum heeft geen eigen parkeerplaats, maar er is voldoende (betaalde) parkeergelegenheid in de directe omgeving.
      • De tickets zijn niet geldig in de maanden juli en augustus 2017.

      "Must see" - TheOne58
      24 april 2017 - "Als je meer dan vijf uur met kinderen kan doorbrengen in een museum dan heeft dit museum iets heel bijzonders te bieden. Ook als je geen kinderen hebt hoort een bezoek op een lijst van must see in Rotterdam. De waterbus is zeker aan te bevelen en is de moeite van de vier euro waard. Het toppunt is de offshore experience en dit alleen al is de prijs van de entree al waard. De overige museumstukken zijn vooral de kersen op de taart. Al met al een aanrader dus!"

      "Scheepvaart in alle facetten" - jos v
      23 maart 2017 - "Dit museum bied alles wat maar te bedenken valt op het gebied van de scheepvaart en zijn maritieme geschiedenis. Keer terug in de tijd met de collectie oude schilderijen of ervaar het moderne tijdstip van de zeevaart en binnenvaart over de hele wereld en wereldzeeen. Geniet samen met de kinderen van de diverse tentoonstellingen en kom tot rust na een heerlijk dagje struinen in het gezellige restaurant waar een hapje en een drankje niet ontbreken."

      "Super" - Camperbeer
      27 februari 2017 - "Gelegen in het centrum van de stad. Prachtig museum gehuisvest in een modern gebouw; buiten ligt een kleine haven. De nieuwe uitbreiding betreffende het off-shore gebeuren is top klasse. Uitermate geschikt voor kinderen; bijna alles is interactief. Een absolute aanrader."

      Maritiem Museum Rotterdam, een wereld die je raakt!
      Het interactieve museum neemt je met wisselende tentoonstellingen mee op reis door ons maritieme heden en verleden. Bewonder topstukken, luister naar de interessante verhalen en doe mee aan een van de vele activiteiten. Je vindt het museum in de oudste en grootste museumhaven van Nederland waar je op historische schepen en kranen ervaart hoe de wereldhaven Rotterdam op déze plek begon.

      Museumcafé Lloyd's
      Bij een gezellig dagje weg hoort lekker eten! In het museum is het sfeervolle Museumcafé Lloyd's gevestigd, hier kun je van wat lekkers te eten en drinken genieten. Is het mooi weer? Neem dan plaats op het terras en geniet van het prachtige uitzicht op de historische Leuvehaven.

      Museumwinkel
      Wil je een leuk aandenken meenemen na je museumbezoek? De giftshop van het Maritiem Museum Rotterdam heeft een breed assortiment met souvenirs, boeken en cadeaus voor jong en oud.

      Dagje uit in Rotterdam?

      Combineer dan je museumbezoek met de Markthal, ga lunchen op het SS Rotterdam, pak een terrasje in de Oude Haven of ga shoppen in het gezellige stadscentrum. Allen zijn op loopafstand of met de watertaxi snel te bereiken.

      Je vindt het Maritiem Museum in het bruisende Maritiem District van Rotterdam, hier ligt de oorsprong van de Rotterdamse haven. Het museum is met zijn centrale ligging prima te bereiken met de auto en het openbaar vervoer. Kom je met de auto? Dan kan je in de directe omgeving parkeren; het museum heeft géén eigen parkeergarage. Kom je met het openbaar vervoer? Check dan je volledige route op 9292

      Kijk voor meer informatie op de website van het Maritiem Museum Rotterdam
      Je ontvangt de voucher(s) na betaling direct per e-mail.
      De voucher(s) vind je ook in je profiel bij ‘Mijn veilingen’.
      Je voucher is je entreebewijs. Print deze uit en neem hem mee.
      Als hoogste bieder ben je verplicht de veiling af te nemen voor het geboden bedrag.
      Annuleren is alleen mogelijk indien dit in de Algemene Voorwaarden staat vermeld.
      Kijk op de website van het Maritiem Museum Rotterdam voor de actuele informatie en de openingstijden.