Familieticket voor een leerzaam en leuk dagje bij Museon!

    € 38
    € 0
    € 5 administratiekosten

    Den Haag (Stadhouderslaan 37, 2517 HV).

    6 maanden geldig na het winnen van de veiling.

    Je ontvangt de voucher(s) na betaling direct per e-mail.

    1 Familieticket voor het Museon (t.w.v. € 38).

    Het arrangement is geldig voor 2 volwassenen en 2 kinderen tot 11 jaar.
    1 voucher geldt voor 4 personen.
    Voor de prijs die je per voucher betaalt, kun je extra vouchers bijkopen! Je betaalt maar 1 keer administratiekosten. Zolang de voorraad strekt, maximaal 2 vouchers extra.
      • Een interactieve tentoonstelling voor jong en oud.

      • Uitvindingen & ontdekkingen van toen, die nog steeds invloed hebben op nu!

      • Met je ticket heb je toegang tot het hele museum, inclusief andere tentoonstellingen.

      • Rolstoelvriendelijk museum.

      • Het museum is makkelijk bereikbaar met OV.

      • Het Museon is op maandag gesloten (In alle officiële schoolvakanties ook op maandag geopend).

      "Het ideale museum met kinderen" - Amotter
      12 januari 2018 - "Het museon is altijd leuk, en vooral met kinderen. In dit museum mag je alles aanraken, proberen en alles wordt ook zeer goed onderhouden. Ook de wisselende tentoonstellingen zijn vaak interessant en goed opgezet."

      "Kindvriendelijk" - Paulbryan1959
      27 december 2017 - "We zijn hier vroeger als kind geweest en hadden hier goede herinneringen aan. Nog steeds is het er erg leuk, ook voor volwassenen!"

      "Zoveel te zien en te doen ..." - Ingeborg B
      28 oktober 2017 - "Kleinzoon en een vriendje hebben vanmiddag genoten van het grote educatieve aanbod, dus weten nu net weer iets meer. Zijn inmiddels vaardige "Ridders te paard". Maar ook ik heb puzzels opgelost en dingen bijgeleerd, over waterverbruik bijvoorbeeld!"

      Kijk voor alle reviews op Tripadvisor.

      Ridders en Kastelen, een nieuwe kijk op de Middeleeuwen

      Stoere ridders, grote kastelen, mooie jonkvrouwen, de pest en smerige steden scheppen het beeld van de Middeleeuwen. Maar het is tijd voor een nieuwe kijk op deze periode! In de tentoonstelling Ridders en Kastelen laat het Museon een ander beeld zien van deze periode. De Middeleeuwen heeft namelijk een grote invloed gehad op de wetenschap, cultuur en sociale geografie van het huidige Europa.

      Kijk bijvoorbeeld hoe de Middeleeuwse wereld verbonden was met andere continenten door handel, geloof en uitwisseling van kennis. Net zoals nu zochten de mensen naar manieren om het leven te verbeteren.

      Ridders en Kastelen bestaat uit een leuke combinatie van tentoonstellingen waar je zelf actief aan de slag kunt. Ervaar hoe het is om een harnas te dragen of wordt een mooie prinses. Verzin een liedje met middeleeuwse muziekinstrumenten, bouw een kathedraal of een kasteel en loop door een klooster. Daarbij kan je dansen op middeleeuwse muziek en paardrijden als een ridder.

      De tentoonstelling is te zien t/m 2 september 2018.

      Museon

      Naast de tentoonstelling Ridders en Kastelen heeft het Museon nog meer wisselende tentoonstellingen. Voor een hapje en drankje kun je terecht in het gezellige Museon Peace Café. Neem ook een kijkje in de Museumwinkel. Hier vind je een ruime keuze aan boeken, cadeauartikelen, knuffels, kaartjes en nog veel meer.

      Het Museon is goed te bereiken met de auto en het openbaar vervoer. Parkeren kan rondom het museum of bij het nabijgelegen World Forum Theater. Reis je met het openbaar vervoer? Vanaf Den Haag Centraal is het ongeveer een kwartiertje reizen naar het museum. Neem tram 16 (richting Statenkwartier) of bus 24 (richting Kijkduin) en stap uit bij de halte Gemeentemuseum/Museon. Kijk voor je volledige route op de website van 9292.

      Kijk voor meer informatie op de website van het Museon
      • Voor de prijs die je per persoon betaalt, kun je extra vouchers bijkopen! Je betaalt maar 1 keer administratiekosten.