4 tickets voor het Archeon in Alphen aan den Rijn!

€ 92
€ 0
€ 5 administratiekosten

Alphen aan den Rijn (Archeonlaan 1, 2408ZB).

Geldig tot 4 maanden na het winnen van de veiling, met uitzondering van 8 juni (Grijze Jager Dag) en 7 & 8 december (Midwinter Fair).

Een dag vol plezier en geschiedenis met 4 tickets voor het Archeon, ter waarde van € 91,60 in Alphen aan den Rijn.

    • Beleef deze familiedag terug in de tijd!

    • Duik diep in de middeleeuwen en schiet alvast de pijl in de roos of word tot ridder geslagen.

    • Ga mee héél ver terug in de tijd, naar het kamp van de jagers.

    • Kom héél dichtbij de Romeinen in een echt badhuis met een Romeinse massage.

    • Parkeren kost € 6,95 per auto.

    ''MOET MEN BEZOEKEN'' - Ton T
    27 december 2018 - ''Hier loop je vanaf de pre-historie vis de brons- en ijzertijd door naar de Romeinse periode. Tot slot komen de Middeleeuwen aan bod. Er zijn zeer gemotiveerde vrijwilligers die helpen. Je kunt veel vragen in authentieke bewoning die me heeft gebouwd. Echt doen.''

    ''Leerzaam en leuk'' - NoorDaan
    1 november 2018 - ''Het Archeon is voor mijn kinderen fantastisch. Op de basisschool krijgen ze nu naut meander brandaan ofwel natuur geschiedenis en techniek. In Archeon komen de lessen tot leven. Ook de events zijn fantastisch! we gaan in december daarom naar de winterfair!''

    ''Leuk om te doen!'' - ElenaV3154
    17 oktober 2018 - ''Het is een toffe ervaring. Het is ook een heel leerlijke trip ! Je komt er van alles te weten over vroeger. Zeker voor herhaling vatbaar.''

    Kijk voor alle reviews op TripAdvisor.

    Het Archeon

    Ga mee héél ver terug in de tijd, naar het kamp van de jagers. Stap ook eens in een echte boomstamkano en bekijk ook het leven van de eerste boeren. Kom héél dichtbij de Romeinen in een echt badhuis met een Romeinse massage of bezoek de geurige kruidentuin en geniet even bij de Romeinse Tempel. Duik diep in de middeleeuwen en schiet alvast de pijl in de roos of word tot ridder geslagen. In het middeleeuwse stadje wordt hard gewerkt bij de mandenmaker, de bakker en de ambachten van weleer. De hutten, huisjes en gebouwen hebben ooit allemaal in ons land gestaan. Bezoek ook het Archeologiehuis waar allemaal échte vondsten liggen en waar je zelf ook actief mee kunt doen. Beleef deze familiedag terug in de tijd!

    Activiteiten

    Door het jaar heen zijn er leuke aanvullende activiteiten/evenementen. Er is een gevarieerd programma zodat er voor het hele gezin iets te doen is. Meer informatie over de activiteiten vind je op de website van Archeon.

    Het Archeon ligt in Alphen aan den Rijn en is gemakkelijk aan te rijden met de auto. Parkeren bij het Archeon kost € 6,95. Reis je liever met het openbaar vervoer? Stippel je reis uit op 9292.

    • Je voucher is je entreebewijs . Print deze uit en neem hem mee.