4 tickets voor het Archeon in Alphen aan den Rijn

    € 76
    € 0
    € 5 administratiekosten

    Alphen aan den Rijn (Archeonlaan 1, 2408ZB).

    Een dag vol plezier en geschiedenis met 4 tickets voor het Archeon, ter waarde van € 75,60 in Alphen aan den Rijn.

    We bieden deze leuke veiling ook voor 2 personen aan. Deze kun je hier terugvinden.
      • Het gevoel alsof je echt terug in de tijd bent gegaan!

      • Verschillende activiteiten voor jong en oud.

      • De tickets zijn ook geldig tijdens de schoolvakanties.

      • Een leuk en leerzaam uitje voor het hele gezin!

      • De tickets zijn niet geldig op 19 mei, 8 en 9 december.
      • Parkeren kost € 6,95 per auto.

      ''Zeer educatief park'' - mariska c
      3 maart 2018 - ''Mooi en ruim opgezet park. Zeer educatief en leerzaam. Duidelijk alles aangegeven en lekker in de buitenlucht. Je kan veel zelf proberen en doen. Zeker voor kinderen ook heel leuk. Voor mensen van buiten Alphen aan den Rijn goed bereikbaar via N11 en goede parkeervoorzieningen.''

      ''Een leuke kinderbelevenis'' - Sonnema
      22 januari 2018 - ''Het park vertelt veel over de geschiedenis. Zeer enthousiaste medewerkers. Er is van alles te doen en is ook nog leerzaam. Kinderen worden overal leuk bij betrokken.''

      ''Super leuk en educatief park met heel vriendelijke medewerkers'' - Brigitte B
      23 oktober 2017 - ''Een wandeling door verschillende tijdperken. De medewerkers nemen je echt mee in de tijd. Kinderen kunnen meedoen met verschillende activiteiten. De gladiatoren show is erg leuk. Leuke speeltuin. Gegeten in het pannenkoekenhuis. Fijne sfeer en lekker eten.''

      Kijk voor alle reviews op TripAdvisor.

      Het Archeon

      Ga heel ver terug in de tijd met een bezoek aan het Archeon. Ontdek hoe de jagers leefden, exerceer als een Romein of ervaar de ambachten uit de 14e eeuw. Terwijl je door het Archeon loopt voelt het alsof je echt bent teruggegaan in de tijd!

      19de Romeinse Festival

      Van 19 juli t/m 11 augustus staat het Archeon in het teken van de Romeinen. Tijdens deze weken staat er een heus Romeins leger op het terrein. Zie hoe de Romeinen leefden in die tijd!

      Kijk voor alle activiteiten op de site van Archeon.

      Het Archeon ligt in Alphen aan den Rijn en is gemakkelijk aan te rijden met de auto. Reis je liever met het openbaar vervoer? Stippel je reis uit op 9292.

      • Je voucher is je entreebewijs . Print deze uit en neem hem mee.