Een dag vol plezier en geschiedenis bij het Archeon in Alphen aan den Rijn!

    € 38
    € 0

    € 5 administratiekosten

    Alphen aan den Rijn (Archeonlaan 1, 2408ZB).

    2 tickets voor het Archeon (t.w.v. € 38).

      • Verschillende activiteiten voor jong en oud.

      • Een leuk en leerzaam uitje voor de hele familie!

      • Geldig tijdens de schoolvakanties.

      • Niet geldig op 9 en 10 december 2017.

      Beoordeling Zoover.nl
      Cijfer: 7,1

      “Boeiende vertellers, interactief, ridderspelen” - Fam. van den Heuvel
      15 oktober 2016 – “Boeiende vertellers over archeologie, de prehistorie, de bronstijd en de middeleeuwen, die lieten zien hoe de mensen toen leefden. Interactief: Zelf muntjes met een dectector opgraven, kaarsen maken, fibula en armbandjes maken, broodjes bakken. Ridderspelen: Leuke riddergevechten en gladiatorenspelen. Knappe Romeinse soldaat, die de kinderen in een kwartier leerden marcheren met discipline en met latijnse termen zoals sin-dex. We zijn van 11.30 tot 17.00 geweest en alle 5 gezinsleden vonden het leerzaam en geweldig leuk.”

      “Geweldig” - Nicky Chen
      25 februari 2016 – “Alles was mooi nagemaakt, er werd leuk uitgelegd en er was altijd wel iets te leren of te zien. Alleen als het warm is zijn er nogal veel bijen. De werknemers zijn ook altijd erg gedreven en hebben ook zo te zien erg veel plezier in hun werk.”

      Kijk voor alle reviews op Zoover.

      Het Archeon

      Met een bezoek aan het Archeon stap je terug in de tijd. Ontdek wat kinderen voor spelletjes speelde, wat ouders voor werk deden en hoe de mensen vroeger woonden. Tijdens je bezoek ga je op reis door de verschillende periodes als Prehistorie, Romeinse tijd en middeleeuwen.

      Activiteiten

      Door het jaar heen zijn er leuke aanvullende activiteiten/evenementen. Er is een gevarieerd programma zodat er voor het hele gezin iets te doen is.

      Ridder weekend
      In het weekend van 14 en 15 oktober is er in Gravendam speciaal bezoek. Gravendam is de middeleeuwse stad van het Archeon. Deze ridder is van het hoogste allooi. De ridder heeft een eed gezworen om een dame te dienen. Hij moet gaan strijden tegen iedereen die hem uitdaagt in het strijdperk. Als hij wordt overwonnen wordt de ridder van zijn eed ontslagen. De winnaar van de strijd neem zijn plek dan in.

      Smeed weekend
      Geniet van de passie van de ambachten op 28 en 29 oktober. Leer alles over de smeedkunst van de prehistorie. Kolen, erts en staal staan centraal dit weekend. Bewonder de demonstraties tin- en bronsgieten en luister naar de hamer die op het aambeeld wordt geslagen.

      Halloween
      Kom met de familie griezelen! Op 21 en 22 oktober is Archeon het Landgoed van Dracula. Doe een speurtocht, een workshop heksenkaarsen, amulet maken en nog veel meer spannends!

      Stad van Sinterklaas
      Sinterklaas is in het land! Sint logeert in het koopmans huis. Je kunt het huis en de werkkamer bezoeken. in een Pietenslaapkamer verblijven de Pieten. Alle pieten zijn aanwezig! Er worden pepernoten gebakken en cadeautjes ingepakt!

      Vier de winter in Archeon
      Het park viert de middeleeuwse winter! Er zijn allerlei leuke activiteiten tijdens de kerstvakantie in het Archeon. Geniet van de sneeuw en de gezellige sfeer.

      IJsbaan
      Geniet van de geweldige ijsbaan bij het Archeon! Maak een schaatsrit en kom vervolgens tot rust met een chocomel en glühwein. Om de dag af te sluiten is er een fakkeloptocht. In het klooster en de herberg kun je genieten van heerlijk winters eten.

      Het Archeon ligt in Zuid Holland bij de plaats Alphen aan den Rijn. Je kan met de trein naar Archeon. In dat geval reis je naar station Alphen aan den Rijn waarna het nog 15 á 20 minuten lopen is. De route wordt met borden aangegeven. Verder is het museum bereikbaar met de auto en kan je tegen betaling parkeren bij het park.

      Kijk voor meer informatie op de website van Archeon.
      Het is mogelijk om bij de kassa van het Archeon een activiteitenpas voor kinderen te kopen voor € 4,25.
      Kinderen kunnen hierbij deelnemen aan verschillende activiteiten en het maken van eigen souvenirs.
      • Je ontvangt de vouchers na betaling direct per e-mail.
      • De vouchers vind je ook in je profiel bij ‘Mijn veilingen’.
      • Annuleren van deze veiling is niet mogelijk. Zie hiervoor ook de algemene voorwaarden..
      • De voucher is niet te gebruiken i.c.m. andere acties en is niet inwisselbaar voor contanten.