2 tickets voor het Amsterdam museum!

    € 27
    € 0
    € 5 administratiekosten
    Het is (bijna) meivakantie en daarom betaal je vandaag geen administratiekosten op deze veiling! Win en betaal vandaag je veiling om te profiteren van deze actie. De actie is alleen geldig op 24 april en geldt alleen op alle meivakantie uitjes. Lees voor meer informatie hier de actievoorwaarden.

    Amsterdam

    Na het winnen van de veiling 4 maanden geldig.

    Beleef een leuke en leerzame dag met een bezoek voor 2 personen bij het Amsterdam Museum, ter waarde van € 27.

    Voor de prijs die je per ticket betaalt, kun je extra tickets bijkopen! Super voordelig, je betaalt namelijk maar eenmalig €5,- administratiekosten. Zolang de voorraad strekt, is het mogelijk om maximaal 4 tickets bij te kopen.
      • Leer de historie van Amsterdam bij het meest inspirerende museum van Amsterdam.

      • Het Amsterdam Museum heeft leuke en wisselende tentoonstellingen.

      • Laat je meenemen in de reis door Amsterdam.

      • Het museum is leuk voor jong en oud!

      • Het kan soms druk zijn.

      "Museum over de geschiedenis van Amsterdam" - PD3S

      7 jan 2018 - " Interessant museum over de geschiedenis van Amsterdam. Daarnaast ook prachtige kunstwerken waaronder op dit moment grote leerlingen van Rembrandt als Govert Flinck en Ferdinand Bol."

      "Een interactief museum over de geschiedenis over Amsterdam" - Joyce D
      30 april 2018 - "Via filmpjes, een gratis audiotour en andere interactieve dingen kun je de geschiedenis van Amsterdam ontdekken. Door al die elementen is het museum ook best toegankelijk voor kinderen."

      Kijk voor alle reviews op de website van TripAdvisor.

      Amsterdam Museum

      Een gezellig dagje Amsterdam bezoeken met vrienden of familie. Breng een bezoek aan het Amsterdam Museum. Maak kennis met diverse tentoonstellingen waar het Amsterdam Museum zich op richt. Het Amsterdam Museum vertelt het verhaal van de prachtige stad voor een zo breed mogelijk publiek. Het Amsterdam Museum neemt je terug in de tijd. Amsterdam heeft een mooi historisch verhaal en het Amsterdam Museum speelt hier perfect op in. Laat je meenemen in het wonderlijke verhaal van Amsterdam. Heel leerzaam en een leuk dagje uit voor het hele gezin!

      Het Amsterdam Museum ligt op ongeveer 15 minuten lopen vanaf het Centraal Station via Damrak, Dam en Kalverstraat. Tram: 1, 2, 4, 5, 9, 14 en 16 (halte Spui). Met de auto volg je vanaf de Ringweg (A10) richting S100, afslag centrum. Volg de P-borden voor parkeergarages in het centrum. De dichtstbijzijnde ondergrondse parkeergarage is 'De Kolk' aan de Nieuwezijds Kolk.
      • Reserveren is niet nodig. Kijk wel voor de actuele openingstijden op de website.
      • Kijk op de website het Amsterdam Museum voor de actuele informatie.