Met het gezin naar Masha en de Beer Live!
Maak kans op €1000 euro!

Tickets voor het hele gezin voor de voorstelling Masha en de Beer Live bij Ticketveiling.nl. Mis deze kindertheater veiling niet en win jouw voordeeluitje met de hoogste korting, door al mee te bieden vanaf 1 euro.
Maak kans op €1000 euro!

  • Geldig voor 4 personen.
  • Keuze uit meerdere shows, zie beschikbare opties.

4 tickets voor de voorstelling Masha en de Beer Live in Theater Gooiland, ter waarde van € 85 in Hilversum.

  • Geef je keuze door bij het plaatsen van je bod of tijdens de betaling.
  • Je zitplaats wordt toegewezen door het theater.

mmastraat 2
1211 NG

Geschikt voor kinderen vanaf 2 jaar.

Masha en de Beer Live!

Na de populaire animatieserie op Netflix en NPO3 kregen Masha en de Beer voor het eerst de kans om naar het theater te komen met hun eigen familiemusical! Het ondeugende buurmeisje Masha kan geen seconde stilzitten. Beer daarentegen zoekt het liefst de rust op. Toch voelt Beer zich wel verantwoordelijk voor Masha en samen komen zij in de meest doldwaze avonturen. Een beregezellige voorstelling vol met prachtig poppenspel, fleurige decors en vrolijke meezingliedjes!

Meet & greet

Na afloop van de voorstelling verlaten Masha en haar vriendjes hun knusse huisjes in het bos om met jou op de foto te gaan in de foyer van het theater.

Kijk voor meer informatie op de website van Van Hoorne Entertainment.