Met het gezin naar Masha en de Beer Live!

    € 85
    € 0
    € 5 administratiekosten

    Hilversum - Theater Gooiland (Emmastraat 2, 1211NG).

    Woensdag 26 december 2018. Keuze uit meerdere shows, zie beschikbare opties.

    4 tickets voor de voorstelling Masha en de Beer Live in Theater Gooiland, ter waarde van € 85 in Hilversum.

    Geschikt voor kinderen vanaf 2 jaar.
    Voor de prijs die je per ticket betaalt, kun je extra tickets bijkopen! Je betaalt maar 1 keer administratiekosten. Met een maximum tot 6 extra tickets.
      • Een ongelofelijk leuke voorstelling voor kleuters en peuters.

      • Bekend van de populaire animatieserie op Netflix en NPO3.

      • Prachtig poppenspel om van te genieten!

      • Zing mee met de vrolijke liedjes.

      • Na de voorstelling kun je Masha en de Beer ontmoeten met een Meet & Greet!

      • Betaald parkeren. Parkeren kan in Parkeergarage Gooiland.

      Masha en de Beer Live!

      Na de populaire animatieserie op Netflix en NPO3 kregen Masha en de Beer voor het eerst de kans om naar het theater te komen met hun eigen familiemusical! Het ondeugende buurmeisje Masha kan geen seconde stilzitten. Beer daarentegen zoekt het liefst de rust op. Toch voelt Beer zich wel verantwoordelijk voor Masha en samen komen zij in de meest doldwaze avonturen. Een beregezellige voorstelling vol met prachtig poppenspel, fleurige decors en vrolijke meezingliedjes!

      Meet & greet

      Na afloop van de voorstelling verlaten Masha en haar vriendjes hun knusse huisjes in het bos om met jou op de foto te gaan in de foyer van het theater.

      Kijk voor meer informatie op de website van Van Hoorne Entertainment.

      • Geef je keuze door bij het plaatsen van je bod of tijdens de betaling.
      • Je zitplaats wordt toegewezen door het theater.