Op het Telekids Familie feest 2017 ontmoet je Ernst en Bobbie, Brandweerman Sam en Rapunzel!

Gorinchem (Franklinweg 2, 4207HZ).

Geldig tijdens het Pinksterweekend in 2017.

4 tickets (Ticketveiling Tribuneplaatsen) voor het Telekids Familie Feest (t.w.v. € 70).

Gratis parkeren.
Pony rijden, koeien melken en een kijkje nemen op de televisieset van Fien & Teun op het boerderijplein.
Uitgebreide Meet & Greets!
Een uur voor aanvang en een uur na het concert kun je genieten van allerlei activiteiten op het mega indoor Telekidsplein.
Optredens van o.a. Thomas de Stoomlocomotief, Ernst en Bobbie, Brandweerman Sam, Wardo Wonder, Fien&Teun, Jul&Julia, Raak!, Assepoester en Sneeuwwitje.
    • Groot maar intiem!

    • Gratis parkeren.

    • Een uur voor aanvang en een uur na het concert kun je genieten van allerlei activiteiten op het mega indoor Telekidsplein.

    • Optredens van o.a. Thomas de Stoomlocomotief, Ernst en Bobbie, Brandweerman Sam, Wardo Wonder, Fien & Teun, Jul & Julia, Raak!, Assepoester en Sneeuwwitje.

    • Kom pony rijden, koeien melken of neem een kijkje op de televisieset van Fien & Teun.

    • Ontmoet jouw idool na afloop tijdens een uitgebreide Meet & Greet!

    • De tickets zijn op basis van beschikbaarheid, betaal en maak je keuze snel om teleurstelling te voorkomen.

    Hét familiefeest van het jaar!

    Bezoek het Telekids Familie Feest tijdens het pinksterweekend van 2017. Geniet met het hele gezin van de spetterende optredens van onder anderen Thomas de Stoomlocomotief™, Brandweerman Sam™, Assepoester, Sneeuwwitje, Rapunzel, Ernst en Bobbie, Fien & Teun, Wardo Wonder, Jul & Julia, Raak! en nog veel meer bekende TV-helden. Dans en zing mee met je grootste idolen.

    Op het mega indoor Telekidsplein worden er verschillende activiteiten georganiseerd. Een uur voor en na het concert kun je op één van de draaimolens, wild springen op de springkussens en deelnemen aan allerlei leuke spelletjes.

    Groots maar intiem

    Het Telekids Familie Feest is geschikt voor gezinnen met kinderen vanaf twee jaar. Het Telekids Familie Feest duurt maar liefst drie dagen. Per concert mogen 3000 tot 3500 gasten aan het evenement deelnemen, hierdoor blijft het evenement intiem, maar heeft het een grootse uitstraling.

    Het Telekidsplein

    Op het mega indoor Telekidsplein worden er verschillende activiteiten georganiseerd. Een uur voor en na het concert kun je op één van de draaimolens, wild springen op de springkussens en deelnemen aan allerlei leuke spelletjes. Ook zijn er verschillende verkooppunten van eten, drinken en merchandise. Het Telekidsplein is één uur voor aanvang en één uur na afloop geopend.

    Ontmoet je idool

    Na afloop krijg je de kans om je idool in het echt te ontmoeten tijdens uitgebreide Meet & Greets. Wilde jij altijd al op de foto met Ernst & Bobby of Brandweerman Sam? Dan is dit je kans.

    Boerderijplein

    Kom naar het boerderijplein waar kinderen pony kunnen rijden, koeien mogen melken en een kijkje kunnen nemen op de televisieset van Fien & Teun. Het boerderijplein is de hele dag geopend.

    Kijk voor meer informatie op de website van VanHoorne.

    • Je ontvangt de voucher na betaling direct per e-mail.
    • De voucher vind je ook in je profiel bij ‘Mijn veilingen’.
    • Het Telekids Familie Feest vindt plaats tijdens het Pinksterweekend in 2017. Tijdens de betaling maak je een een keuze voor een data en een tijd.
    • Op basis van beschikbaarheid.