2 tickets voor de musical Pipo en de Pakjespiet!

Tickets voor Pipo en de Pakjespiet bij Ticketveiling.nl. Mis deze dagje uit veiling niet en win jouw voordeeluitje met de hoogste korting, door al mee te bieden vanaf 1 euro!

  • Geldig op zaterdag 1 december 2018. Keuze uit meerdere shows, zie beschikbare opties.

2 tickets voor de kindervoorstelling Pipo en de Pakjespiet in Theater Gooiland, ter waarde van € 39 in Hilversum.

  • Zaterdag 1 december 2018 om 11:00 uur
  • Zaterdag 1 december 2018 om 16:00 uur

  • Geef je keuze door bij het plaatsen van je bod of tijdens de betaling.
  • Je zitplaats wordt toegewezen door het theater.

Pipo en de Pakjespiet

Tijdens de meest feestelijke periode van het jaar komt Pipo de Clown naar het theater met een speciale sinterklaasvoorstelling: ‘Pipo en de Pakjespiet'! Pipo de Clown, Mammaloe en de klunzige Klukkluk hebben een prachtig plekje gevonden voor de winter. Het drietal bereidt zich voor op de komst van de Sint met hun muzikale circusvoorstelling. Maar, met de Dikke Deur in de buurt is het de vraag of dat ook zal lukken. Kortom: een spannend, vrolijk en muzikaal theateravontuur voor het hele gezin.

Kom verkleed!
Kinderen die zich inschrijven voor de verkleedwedstrijd en verkleed komen als een circusartiest of circuspiet maken kans op een leuke verrassing.

Meet & Greet
Na de voorstelling komen Pipo de Clown en zijn vrienden na de foyer voor een uitgebreide Meet & Greet.

Kijk voor meer informatie op de website van Van Hoorne Entertainment.