2 tickets voor de musical Pipo en de Pakjespiet!

    € 39
    € 0
    € 5 administratiekosten

    Theater Gooiland - Hilversum (Emmastraat 2, 1211NG).

    Geldig op zaterdag 1 december 2018. Keuze uit meerdere shows, zie beschikbare opties.

    2 tickets voor de kindervoorstelling Pipo en de Pakjespiet in Theater Gooiland, ter waarde van € 39 in Hilversum.

      • Een bijzondere Sintspecial voor de hele familie.

      • Een waar theaterspektakel boordevol muziek en humor.

      • Kinderen die verkleed komen als circusartiest of circuspiet maken kans op een leuke verrassing.

      • Na de voorstelling is er een Meet & Greet met Pipo de Clown en zijn vrienden.

      • Bekend van RTL Telekids.

      • Betaald parkeren. Parkeren kan in Parkeergarage Gooiland, uitrijkaarten à € 5,50 zijn te koop in het theater.

      Pipo en de Pakjespiet

      Tijdens de meest feestelijke periode van het jaar komt Pipo de Clown naar het theater met een speciale sinterklaasvoorstelling: ‘Pipo en de Pakjespiet'! Pipo de Clown, Mammaloe en de klunzige Klukkluk hebben een prachtig plekje gevonden voor de winter. Het drietal bereidt zich voor op de komst van de Sint met hun muzikale circusvoorstelling. Maar, met de Dikke Deur in de buurt is het de vraag of dat ook zal lukken. Kortom: een spannend, vrolijk en muzikaal theateravontuur voor het hele gezin.

      Kom verkleed!
      Kinderen die zich inschrijven voor de verkleedwedstrijd en verkleed komen als een circusartiest of circuspiet maken kans op een leuke verrassing.

      Meet & Greet
      Na de voorstelling komen Pipo de Clown en zijn vrienden na de foyer voor een uitgebreide Meet & Greet.

      Kijk voor meer informatie op de website van Van Hoorne Entertainment.

      • Geef je keuze door bij het plaatsen van je bod of tijdens de betaling.
      • Je zitplaats wordt toegewezen door het theater.