Masha en de Beer Live in De Rijswijkse Schouwburg!

    € 43
    € 0
    € 5 administratiekosten € 5.00 theatertoeslag

    Rijswijk - De Rijswijkse Schouwburg (Generaal Spoorlaan 10, 2283 GM).

    Zondag 5 mei 2019 om 14:00 uur.

    2 tickets voor de voorstelling Masha en de Beer Live in De Rijswijkse Schouwburg, ter waarde van € 43,18.

    • € 2,50 theatertoeslag per persoon.
    Geschikt voor kinderen vanaf 2 jaar.
      • Masha en de Beer zijn bekend van de populaire animatieserie op Netflix en NPO3.

      • Geniet van prachtig poppenspel, fleurige decors en vrolijke meezing-liedjes.

      • Na de voorstelling kun je met Masha en haar vriendjes op de foto in de foyer van het theater.

      • Beregezellig en onvergetelijke middag voor peuters en kleuters!

      • Beperkt aantal tickets beschikbaar.

      Masha en de Beer Live!

      Na hun populaire animatieserie op Netflix en NPO3 komen Masha en de Beer nu voor het eerst naar het theater met de voorstelling ‘Masha en de Beer Live!’! Beleef samen met Masha en de Beer een doldwaas avontuur en geniet van prachtige poppenspel, fleurige decors en vrolijke meezingliedjes!

      Meet & greet

      Na afloop van de voorstelling verlaten Masha en haar vriendjes hun knusse huisjes in het bos om met jou op de foto te gaan in de foyer van het theater.

      De Rijswijkse Schouwburg

      De Rijswijkse Schouwburg is goed bereikbaar met de auto en met het openbaar vervoer. In de buurt van de Rijswijkse Schouwburg is voldoende gratis parkeergelegenheid.

      Voor meer informatie over openbaar vervoer, ga dan naar de website van 9292.nl.

      • Je zitplaats wordt toegewezen door het theater.