Beleef Hans & Grietje De Musical met het hele gezin

Theater Gooiland, Hilversum (Emmastraat 2, 1211NG).

Zaterdag 10 februari 2018 om 16.00 uur.

Je ontvangt de vouchers binnen een uur na betaling per e-mail.

4 entreetickets voor de Hans & Grietje De Musical (t.w.v. € 84,00)

Parkeerkosten á € 5,50 per auto
  • Het bekende sprookje van Hans en Grietje is nu te zien als musical.

  • Inclusief leuke meezingliedjes en humor.

  • Een prachtig suikerzoet decor.

  • Geschikt voor kinderen vanaf 4 jaar.

  • De familievoorstelling die je niet mag missen.

  • Doe mee aan de Sprookjes Verkleedwedstrijd.

  • Parkeerkosten á € 5,50 per auto.

Hans & Grietje De Musical

Generaties lang werd het zoete sprookje van Hans en Grietje aan kinderen en kleinkinderen doorverteld. Sinds dit jaar komt het sprookje terug als musical, vol met leuke meezingliedjes en veel humor. Hans & Grietje de Musical is dé familievoorstelling die je absoluut niet mag missen.

Verkleedwedstrijd

Kom verkleed als je favoriete sprookjesfiguur en doe mee aan de Sprookjes Verkleedwedstrijd! De winnaar ontvangt een leuk sprookjesachtig prijzenpakket.

Meet & Greet

Na de voorstelling is er genoeg te doen. Ga met de acteurs op de foto of doe een uitgebreide Meet & Greet.

Duur: 75 minuten
Pauze: Nee
Leeftijd: vanaf 4 jaar

Gooiland Theater

Hans en Grietje De Musical speelt in het Gooiland Theater in Hilversum. Parkeren kan in parkeergarage Gooiland of parkeergarage Hilvershof.

Openbaar vervoer

Het Gooiland Theater is uitstekend te bereiken met het openbaar vervoer. Je vindt het centraal station op loopafstand van het theater.