4 tickets voor de magische familievoorstelling Doornroosje!

€ 85
€ 0
€ 5 administratiekosten

Theater Gooiland - Hilversum (Emmastraat 2, 1211NG).

Keuze uit meerdere shows, zie beschikbare opties.

4 tickets voor de sprookjesmusical Doornroosje in Theater Gooiland, ter waarde van € 85 in Hilversum.

Geschikt voor kinderen vanaf 4 jaar.
    • Adembenemende musical.

    • Boordevol vrolijke liedjes en dansjes!

    • Doornroosje wordt gespeeld door Sita Vermeulen.

    • Ook het populaire tovenaarsduo Titus & Fien zijn aanwezig voor je dagelijkse portie lachen, gieren en brullen!

    • Na afloop van de voorstelling is er een uitgebreide meet & greet.

    • Kom ook lekker dansen bij de Sprookjesafterparty.

    • Kinderen kunnen verkleed komen als hun favoriete sprookjesfiguur en deelnemen aan de Sprookjesverkleedwedstrijd.

    • Betaald parkeren. Parkeren kan in Parkeergarage Gooiland.

    Doornroosje De Musical
    Van Hoorne Entertainment blaast dit seizoen Doornroosje De Musical een compleet nieuw leven in. In een land hier ver, ver vandaan leeft een prachtig prinsesje in een sprookjesachtig paleis samen met haar lieftallige peetmoeders, drie goede feeën. De grote dag is aangebroken en Doornroosje wordt 21 jaar en wordt gekroond tot koningin. Maar de gemene tovenares Fien wil zelf heersen over het land en bedenkt samen met haar man Titus een listige betovering. Zal de vreselijke slaapspreuk van Fien ooit verbroken worden of blijft Doornroosje voor altijd in dromenland?

    Meet & greet
    Na afloop van de voorstelling kun je op de foto met alle acteurs.

    Sprookjes verkleedwedstrijd

    Kijk voor meer informatie op de website van Van Hoorne Entertainment.

    • Geef je keuze door bij het plaatsen van je bod of tijdens de betaling.
    • Je zitplaats wordt toegewezen door het theater.