2 tickets voor De Kleine Zeemeermin De Musical!

    € 42
    € 0
    € 5 administratiekosten

    Hilversum - Theater Gooiland (Emmastraat 2, 1211NG).

    Keuze uit meerdere shows, zie beschikbare opties.

    2 tickets voor De Kleine Zeemeermin De Musical in Theater Gooiland, ter waarde van € 42 in Hilversum.

    Geschikt voor kinderen vanaf 4 jaar.
      • De rol van de Kleine Zeemeermin wordt gespeeld door Sita Vermeulen.

      • Alle kinderen kunnen meedoen aan de Sprookjesverkleedwedstrijd.

      • Met een flinke dosis aanstekelijke humor en hilarische scenes.

      • Na afloop van de voorstelling is er een meet & greet.

      • Betaald parkeren. Parkeren kan in Parkeergarage Gooiland, uitrijkaarten à € 5,50 zijn te koop in het theater.

      De Kleine Zeemeermin De Musical

      Wie kent dit eeuwenoude sprookje niet? De mooie zeemeermin die verliefd wordt op een knappe prins en er alles aan wil doen om bij hem te zijn. Zelfs haar staart opgeven! Van Hoorne Entertainment brengt dit wereldberoemde onderwater sprookje dit jaar op het toneel. Geniet mee van de mooie stem van Sita Vermeulen en aanstekelijke humor van Michael van Hoorne en Esther van Santen.

      Sprookjes verkleedwedstrijd
      Alle kinderen mogen verkleed als hun favoriete sprookjesfiguur meedoen aan de verkleedwedstrijd. Diegene die het mooist verkleed is wint een sprookjesachtig prijzenpakket!

      Meet & greet
      Na afloop van de voorstelling kun je op de foto met de Kleine Zeemeermin.

      Kijk voor meer informatie op de website van Van Hoorne Entertainment.
      • Geef je keuze door bij het plaatsen van je bod of tijdens de betaling.
      • Je zitplaats wordt toegewezen door het theater.