2 tickets voor een film naar keuze bij Omniversum!

    € 24
    € 0
    100%
    € 5 administratiekosten

    Geldig voor 2 personen.

    Den Haag (President Kennedylaan 5, 2517 JK).

    Geldig t/m 31 januari 2019, met uitzondering van de data 20 t/m 28 oktober.

    Je ontvangt de voucher(s) direct na betalen per e-mail.

    Geniet van een film naar keuze voor 2 personen bij Omniversum, ter waarde van € 23,50 in Den Haag.

    Voor de prijs die je per gewonnen ticket betaalt, kun je extra tickets bijkopen! Super voordelig, je betaalt namelijk maar eenmalig de €5 administratiekosten. Zolang de voorraad strekt, is het mogelijk om een maximum van 6 tickets bij te kopen.
      • Naast een geweldige ervaring ook nog eens leerzaam met films over dieren en verschillende culturen.

      • Leuk om tijdens een dagje weg te combineren met Sea Life!

      • Alle films zijn Nederlands gesproken (via oortelefoon ook in het Engels te volgen) en meestal geschikt voor alle leeftijden tenzij anders aangegeven. 

      • Het zaalprogramma duurt ongeveer een uur. Ieder uur start er een nieuwe film.

      • Vanaf 24 april draait er een nieuwe spannende film over de grote witte haai genaamd; Great white shark.

      • De tickets zijn niet geldig van 20 t/m 28 oktober.

      Beoordeling Tripadvisor
      4 van 5 sterren

      ''Een belevenis'' - Paul V
      9 maart 2018 - ''De film ging over de wildernis in Afrika. Je waant je midden tussen de dieren. Wat een prachtige opnames. En wat een belevenis om door de grote ronde filmzaal overal om je heen de prachtige beelden te zien. Beslist een aanrader.''

      ''Moet je een keer gezien hebben'' - Martin H
      12 januari 2018 - ''Wat je verwacht krijg je ook. Groooooot scherm, perfect geluid. Als je nu ook nog een film uitkiest over een onderwerp dat je aanspreekt heb je gegarandeerd een leuk uitje.''

      ''Prachtig'' - Ilse V
      2 december 2017 - ''Als eerste de film under the sea gezien. Prachtig! We waren op zondagochtend. Niet gereserveerd, konden nog stoel kiezen. Wij vonden het zeker de moeite waard en tegen het eind van de film besloten voor de volgende film ook een kaartje te kopen tegen gereduceerd tarief! Erg leuk om te zien, echt een beleving!''
      Lees meer

      Omniversum

      Omniversum is een grootbeeldfilmtheater. De films worden door een geavanceerde techniek op een enorm projectiescherm geprojecteerd. Het scherm heeft de vorm van een halve bol en loopt half rondom het publiek. Dit koepelscherm is zo groot als een half voetbalveld. Overal om je heen zie je het beeld van de film. De beleving wordt nog eens extra versterkt door een subliem geluidssysteem. Ronduit Spectaculair dus!

      De films

      Omniversum geeft je de mogelijkheid om in een totaal andere wereld te stappen! Ga terug in de tijd met de film Dinosaurs of neem een duik in de onderwaterwereld van Zuid-Australië en Nieuw-Guinea met de film Under the sea. De programmering biedt documentaire-achtige films waarin mens, natuur, cultuur, avontuur en wetenschap centraal staan. Alle films zijn Nederlands gesproken (via oortelefoon ook in Engels te volgen) en meestal geschikt voor alle leeftijden tenzij anders aangegeven. Ieder uur start er een nieuwe film. Combineer dit leuke uitje met een dagje shoppen in Den Haag!

      Great white shark
      Vanaf 24 april draait de film Great white shark. Tijdens deze film volg je wetenschappers tijdens hun onderzoek naar de grote witte haai in de wateren van Mexico, Zuid-Afrika en Nieuw-Zeeland. Kom meer te weten over de leefomgeving en het natuurlijke gedrag van de haai die zelfs de dinosauriërs overleefde!

      Bereikbaarheid

      Bezoekers van Omniversum kunnen gebruik maken van het parkeerterrein van The Hague Marriott hotel of de parkeergarage van World Forum. Reis je met het openbaar vervoer? Stippel je volledige route uit op de website van 9292

      Kijk voor meer informatie op de website van Omniversum.

      Lees meer
      • Je ontvangt de voucher(s) na betaling per e-mail
      • De voucher(s) vind je dan ook in je account bij "Mijn veilingen".
      • Je voucher is je entreebewijs, print deze uit en neem hem mee.
      • Je dient van te voren te reserveren. De contactgegevens vind je op de voucher.
      • Als hoogste bieder ben je verplicht de veiling af te nemen voor het geboden bedrag.
      • Annuleren van deze veiling is niet mogelijk. Zie hiervoor ook de algemene voorwaarden.
      Biedgeschiedenis:
      Er zijn nog geen bieders
      Bekijk meer biedingen