Geniet bij het Italië Evenement Smaak & Stijl 2017 van een culinair dagje weg!

Haarzuilens - Kasteel de Haar (Kasteellaan 1, 3455RR).

Zie beschikbare opties.

2 tickets voor het Italië Evenement Smaak & Stijl 2017 (t.w.v. € 35).

Kosten voor drankjes, eten en activiteiten.
  • Zoveel passie uit Italië; daar word je blij van!

  • Het belooft een groot feest te worden voor levensgenieters!

  • Geniet van het heerlijke eten en de mooie wijnen.

  • Kinderen tot en met 12 jaar mogen gratis naar binnen.

  • € 6 parkeerkosten per auto.
  • Slechts een beperkt aantal tickets beschikbaar per datum.

Italië Evenement Smaak & Stijl 2017

Ben je gek op het Italiaanse leven en kan je geen genoeg krijgen van het heerlijke eten, de mooie wijnen en de vriendelijke mensen? Kom dan op 19, 20 of 21 mei 2017 naar het Italië Evenement Smaak & Stijl! Op het prachtige landgoed van Kasteel de Haar vind je diverse themapleinen, terrassen, kramen en pagodetenten; een ware belevenis voor liefhebbers van de Italiaanse smaken en stijlen! Daarnaast is er ook een uitgebreid programma met lezingen, optredens, workshops en proeverijen.

Vrijdag 19 mei 2017: 10:00 tot 18:00 uur.
Zaterdag 20 mei 2017: 10:00 tot 20:00 uur.
Zondag 21 mei 2017: 10:00 tot 18:00 uur.

Ook dit jaar vindt het Italië Evenement plaats in de prachtige parken en tuinen van Kasteel de Haar in Haarzuilens. Het kasteel is door de lezers van de Telegraaf uitgeroepen tot het mooiste kasteel van Nederland.

Kijk voor meer informatie op de website van het Italië Evenement

  • Geef je keuze door bij het plaatsen van je bod. Je kan deze ook bij betalen aangeven.
  • Kijk op de website van het Italië Evenement voor de actuele informatie en de openingstijden.