Geniet van een dagje weg bij het Italië Evenement in Kasteel De Haar!

    € 35
    € 0
    € 5 administratiekosten

    Kasteel de Haar - (Kasteellaan 1 3455 RR Haarzuilens).

    Geldig op 24 mei 2019.

    2 entreetickets voor het Italië Evenement Smaak & Stijl in Kasteel De Haar, ter waarde van € 35.

    Let op: kinderen tot en met 12 jaar mogen gratis naar binnen.
      • Bij niet alleen een prachtig, maar ook het grootste kasteel van Nederland!

      • Geniet van de geweldige Italiaanse muziek.

      • Waan je in een wereld waar alles Italiaans is!

      • Proef hoe de echte Italian Caviar & Bubbles nou zou moeten smaken.

      • Een heerlijk begin van de zomer met lekker eten en een bijzondere Italiaanse sfeer.

      • Het evenement is makkelijk bereikbaar.

      • € 8 parkeerkosten per auto.

      Het Italië Evenement 2019

      In mei staan er weer 3 heerlijke Italiaanse feestdagen in de agenda. Het Italië Evenement | Smaak & Stijl 2019 rond Kasteel de Haar belooft ook dit jaar weer een ultieme mix te worden van tradities en noviteiten. De terrassen, de podia en de pagodetenten zijn immers ongewijzigd, maar je gaat vast en zeker nieuwe smaken en stijlen ontdekken.

      Heb je vorig jaar ook zo genoten van de tv-serie ‘Het Italiaanse Dorp – Ollolai’? De hoofdrolspelers komen naar De Haar en ze nemen Ollolai mee! Sterker nog, op het Sardijnse plein laten Brenda en Diederik je het echte Sardinië proeven. De ereburgers van Ollolai, Marije en Ovan, vindt je in de kapel met hun prachtige ontwerpen en sleep-and-experience-arrangementen.

      Nieuw op het zomerevenement is het PROEFLOKAAL. Het is een hot spot voor fijnproevers, waar de mooiste wijnen, oliën, kazen en andere lekkernijen uit Italië worden gepresenteerd. Om de kasteeltuinen van De Haar nog meer Italiaanse sfeer te geven, bieden wij u dit jaar ook een ongekende VR-ervaring, alsof je er zelf bent. Bovendien zijn ook de straattheateroptredens jouw aandacht waard. Het entertainment komt dit jaar niet alleen van de podia, maar is ook om je heen te vinden.

      Ook dit jaar vindt het Italië Evenement plaats in de prachtige parken en tuinen van Kasteel de Haar in Haarzuilens. Het kasteel is niet alleen het grootste kasteel van Nederland, het is ook door de lezers van de Telegraaf uitgeroepen tot het mooiste kasteel van Nederland.

      Kijk voor meer informatie op de website van het Italië Evenement

      • Je voucher is je entreebewijs Print deze uit en neem hem mee.
      • Kijk op de website van Italië Evenementen voor actuele informatie