Geniet bij het Italië Evenement Smaak & Stijl 2018 van een culinair dagje weg!

    € 35
    € 0

    € 5 administratiekosten

    Kasteel de Haar - (Kasteellaan 1 3455 RR Haarzuilens).

    Geldig op 1 juni 2018.

    2 tickets voor het Italië Evenement Smaak & Stijl 2018 (t.w.v. € 35).

    Kosten voor drankjes, eten en activiteiten.
    Wanneer je de veiling wint, kun je met het winnende bod extra vouchers bijkopen op de betaalpagina! Je betaalt hier dan maar 1 keer administratiekosten voor. Let op: zolang de voorraad strekt, met een maximum van 5 vouchers per veiling.
      • Zoveel passie uit Italië; daar word je blij van.

      • Het belooft een groot feest te worden voor levensgenieters!

      • Geniet van het heerlijke eten en de mooie wijnen.

      • Het grootste kasteel van Nederland!

      • Kinderen tot en met 12 jaar mogen gratis naar binnen.

      • € 6 parkeerkosten per auto.

      Italië Evenement Smaak & Stijl 2018

      Ben je gek op het Italiaanse leven en kan je geen genoeg krijgen van het heerlijke eten, de mooie wijnen en de vriendelijke mensen? Kom dan op 1 juni 2018 van 10:00 - 18:00 naar het Italië Evenement Smaak & Stijl! Op het prachtige landgoed van Kasteel de Haar vind je diverse themapleinen, terrassen, kramen en pagodetenten; een ware belevenis voor liefhebbers van de Italiaanse smaken en stijlen! Daarnaast is er ook een uitgebreid programma met lezingen, optredens, workshops en proeverijen.

      Ook dit jaar vindt het Italië Evenement plaats in de prachtige parken en tuinen van Kasteel de Haar in Haarzuilens. Het kasteel is niet alleen het grootste kasteel van Nederland, het is ook door de lezers van de Telegraaf uitgeroepen tot het mooiste kasteel van Nederland.

      Kijk voor meer informatie op de website van het Italië Evenement

      • Je voucher is je entreebewijs Print deze uit en neem hem mee.
      • Kijk op de website van Italië Evenementen voor actuele informatie