Nederlands grootste online video evenement DYTG 2019!

    € 35
    € 0
    € 5 administratiekosten

    Brabanthallen (Diezekade 2, 5222 AK ‘s-Hertogenbosch).

    Geldig op 7 juli 2019.

    2 entreetickets voor het DYTG evenement 2019 in de Brabanthallen, ter waarde van € 35.

    Kinderen t/m 3 jaar mogen gratis naar binnen.
      • 2 volle expo hallen.

      • Tientallen creators.

      • Q&A, optredens en veel meer.

      • Meet en greets.

      • Merchandise.

      • Beperkte beschikbaarheid.

      DYTG Evenement 2019
      Dit is hét evenement voor iedereen die van online video houdt! Het moment waar de online video community samenkomt. Alle genres, creators en fans zijn welkom: YouTube, Twitch, Instagram, TikTok en nog veel meer! Het event van vorig jaar was een groot succes, zij zullen er daarom alles aan doen ook dit jaar alle verwachtingen te overtreffen. Er staat een gaaf programma op de planning met meet & greets, shows, merchandise, gekke activiteiten en een goed gevulde expo hal. DYTG vind dit jaar plaats in de Brabanthallen, 's Hertogenbosch en duurt van 10.00 uur tot 18.00. Youtubers en streamers (creators) zullen het beste van zichzelf laten zien tijdens de meet & greets, eigen stands en op verschillende podia! Kortom, hier moet je bij zijn!

      Wie zijn er aanwezig?
      Hierbij alvast een kleine selectie van een aantal creators die aanwezig zullen zijn op het DYTG evenement. Komende maanden wordt de lijst nog bijgewerkt door DYTG.

      - David Harms aka DusDavidGames
      - Quin van der Zeeuw aka UberQuin.
      - Robin Zomer en Bart Maessen aka BENR.
      - Fara, Daniel, Luan, Lucilla, Luxy Bellinga aka De Bellinga's.
      - Julia aka ThingsJuliaLoves.
      - Lennette Hermsen
      - Mark Hoekx

      Kijk voor meer informatie op de website van DYTG 2019.

      • Je voucher is je entreebewijs Print deze uit en neem hem mee.
      • Kijk op de website van DYTG 2019 voor actuele informatie.