Animal Event 2017: het leukste dierenweekend van het jaar!

Hilvarenbeek (Beekse Bergen 1, 5081NJ).

Geldig op 28, 29 of 30 april 2017.

Je ontvangt de voucher direct na betalen per e-mail. Let op: de voucher is niet je entreebewijs.

2 tickets voor Animal Event 2017 (t.w.v. € 33).

  • Bekijk spectaculaire demo’s en shows, shop voor je eigen dier en doe mee aan allerlei leuke activiteiten.

  • Je kunt met je hond mee doen aan workshops, (samen) een duik nemen in het water of je trouwe viervoeter lekker laten spelen met soortgenoten.

  • Van iedere dierensoort zijn er op Animal Event experts aanwezig, die allemaal gemeen hebben dat ze heel graag over hun hobby vertellen.

  • Dacht je misschien dat je hond lastig te trainen was? Dan moet je beslist eens kijken hoe het is om een kat, konijn of paard iets te leren!

  • Leuk om te combineren met het aangrenzende Safaripark Beekse Bergen.

  • Tickets voor Safaripark Beekse Bergen zijn niet inbegrepen.
  • € 6 parkeerkosten per auto.

Animal Event 2017: het leukste diere

nweekend van het jaar!

Ben je gek op dieren? Dan mag je Animal Event beslist niet missen. Animal Event is een driedaags festival. De bijna 500 acts bestaan uit spectaculaire demonstraties en shows, er zijn workshops en je kunt urenlang shoppen.

Als we je een tip mogen geven: kijk eens verder dan je eigen favoriete diersoort. Want denk je dat het lastig is om je hond te trainen? Dan moet je beslist eens kijken hoe het is om een kat, konijn of paard iets te leren. Van iedere diersoort zijn op Animal Event experts aanwezig die graag over hun passie vertellen. Je kunt dus én alles te weten komen over je eigen favoriete dier, én eens kijken hoe andere diersoorten in elkaar zitten. Ook kun je een kijkje nemen bij de Afrikaanse dieren van het aangrenzende Safaripark de Beekse Bergen: het is mogelijk om vanaf Animal Event op bussafari te gaan en leeuwen, olifanten, giraffes, neushoorns en andere wilde dieren te spotten.

Honden zijn welkom op Animal Event. Je kunt met je hond mee doen aan workshops, (samen) een
duik nemen in het water of je trouwe viervoeter lekker laten spelen met soortgenoten.

Kijk voor meer informatie op de website van Animal Event 2017

Animal Event heeft meer te bieden dan alleen huisdieren en boerderijdieren: Afrika ligt namelijk om de hoek. Je kunt een bezoek aan Animal Event combineren met een uitstapje naar het aangrenzende Safaripark Beekse Bergen en daar de wereld van de wilde dieren induiken. De leeuwen, olifanten, giraffes, neushoorns, zebra’s en nog veel meer wildlife staan daar voor je klaar. Boek hier de 1,5 uur durende bussafari voor maar € 6. Honden zijn helaas niet toegestaan.
  • Let op: de voucher is niet je entreebewijs.
  • Activeer je unieke code zoals vermeld bij 'Belangrijke informatie'.
  • Hierna ontvang je vanuit Ticketpoint de officiële e-tickets per e-mail.
  • Kijk op de website van Animal Event voor de actuele informatie en de openingstijden.