Ga met 2 personen naar SEA LIFE Blankenberge!

    € 37
    € 0
    € 5 administratiekosten

    Blankenberge - België (Koning Albert-I-laan 116, 8370).

    Geldig t/m 30 juni 2019. Niet geldig tijdens de Belgische paasvakantie van 6 t/m 22 april.

    Ontdek de onderwater wereld met 2 personen bij SEA Life Blankenberge, ter waarde van € 37.

    Voor de prijs die je per gewonnen ticket betaalt, kun je extra tickets bijkopen! Super voordelig, je betaalt namelijk maar eenmalig de €5 administratiekosten. Zolang de voorraad strekt, is het mogelijk om een maximum van 2 tickets bij te kopen.
      • Toegang tot 2.500 dieren uit de zeven wereldzeeën.

      • Ga samen met Suske en Wiske op ontdekkingstocht door Sea Life!

      • Bij de interactieve ‘touch pool’ kun je de dieren zelfs aanraken.

      • Leer bij de educatieve presentaties alles over roggen, zeehonden, zeeleeuwen, schildpadden, pinguïns en otters.

      • Een hoogtepunt zijn de momenten waarop de dieren gevoerd worden, check de tijden wanneer dit het geval is, en mis er niets van.

      • Kinderen kunnen klimmen in het grootste klimparcours van België.

      • In het weekend en tijdens schoolvakanties is het betaald parkeren.
      SEA LIFE Blankenberge
      Maak bij SEA LIFE Blankenberge een bijzondere ontdekkingsreis door de mysterieuze onderwaterwereld! SEA LIFE Blankenberge biedt meer dan 2.500 dieren van de zeven wereldzeën.

      Suske & Wiske
      Vanaf 13 maart kun je samen met Suske en Wiske op ontdekkingstocht door Sea Life. Ontdek een fantastische wereld vol met prachtige schubben, enorme tentakels en scherpe tanden. Als je de zoektocht tot een goed eind brengt, krijg je een uniek aandenken aan jouw bezoek!

      Educatieve presentaties
      Leer bij de educatieve presentaties alles over roggen, zeehonden, zeeleeuwen, schildpadden, pinguïns en otters.

      Ocean Tunnel

      Foodprep

      Jurassic seas
      Leer meer over de prehistorische wezens van de oceaan en hoe ze zich door de jaren heen hebben aangepast. Ontmoet hun voorouders in SEA LIFE Blankenberge.

      • Je voucher is je entreebewijs van betaling. Print deze uit en neem hem mee.
      • Kijk op de webite van SEA LIFE Blankenberge voor actuele informatie en openingstijden.