Bij SEA LIFE Blankenberge beleef je een geweldige dag uit!

    € 57
    € 0

    € 5 administratiekosten

    Geldig voor 4 personen. Kinderen t/m 2 jaar zijn gratis.

    Blankenberge - België (Koning Albert-I-laan 116, 8370).

    Geldig t/m 31 december 2018.

    4-persoonsticket voor SEA LIFE Blankenberge (t.w.v. € 56,50).

      • Bij de tijdelijke tentoonstelling SEA STARS kun je alle sterren van de zee bewonderen.

      • Leer leuke feitjes en weetjes over roggen, zeehonden, zeeleeuwen, schildpadden, pinguïns en otters tijdens educatieve presentaties.

      • SEA LIFE Blankenberge heeft een prachtige Ocean Tunnel waar verschillende vissen uit de oceaan leven.

      • Kinderen kunnen heerlijk spelen in de buitenspeeltuin en klimmen in het grootste klimparcours van België.

      • Je vindt SEA LIFE Blankenberge vlakbij de Nederlandse grens en op slechts 30 minuten rijden vanaf Brugge.

      • In het weekend en tijdens schoolvakanties is het betaald parkeren.
      3,5 van de 5 sterren

      ''Interessant!'' - Rennievanhoutte
      7 oktober 2017 - ''leuk om te bezoeken met kinderen. Leerzaam en er is ook een speeltuin voor de kinderen. Een voorstelling van de zeehonden is inbegrepen. Er kan ook iets genuttigd worden.''

      ''De mooiste Sealife'' - Mikkithuis
      3 september 2017 - ''We waren hier eerder en werden weer verrast door de mooie opzet en grootte van deze Sealife. Vooral het buitengedeelte met zeehonden, opvang, otters, pinguïns, schildpadden én het fantastische klimtoestel is top. Binnen maak je een fijne ronde en ziet honderden zeedieren. De medewerkers zijn erg vriendelijk en leggen graag dingen uit. Weetje: hoe kun je de leeftijd van een kreeft bepalen? Door hem te wegen! Elke 100 gram staat voor 1 jaar. Dus 1 kilo is 10 jaar en 4,2 kilo is 42 jaar.''

      "Leuke uitstap voor jong en oud!" - JohnKarton

      21 april 2017 - "Zeer mooi en verzorgd, heel mooi afgewerkt op elk vlak. Voor Belgische normen is dit enorm mooi gedaan. Het deed me zelfs een beetje denken aan een mini Sea World (op vlak van deco en afwerking). Het meisje dat de uitleg gaf bij de zeeleeuwen was zeer professioneel en perfect tweetalig. De jongen bij de otters en pinguïns (jobstudent?) had er allemaal niet veel zin in, of gaf in ieder geval die indruk. Elke halve minuut door z'n mooie haartjes wrijven en ondertussen wat ongeïnteresseerd praten over de dieren was het enigste minpunt. Voor de rest... Goed bezig!"

      SEA LIFE Blankenberge
      Maak bij SEA LIFE Blankenberge een ontdekkingsreis door zeeën, oceanen en meren! Het dierenpark staat garant voor een gezellig en leerzaam dagje weg.

      SEA STARS
      Maak kennis met de sterren van de zee! Bewonder bij de tijdelijke tentoonstelling SEA STARS meer dan 150 zeesterren die zich van hun beste kant laten zien.

      Educatieve presentaties

      Leer leuke feitjes en weetjes over roggen, zeehonden, zeeleeuwen, schildpadden, pinguïns en otters tijdens educatieve presentaties.

      Ocean Tunnel
      Loop door de Ocean Tunnel en bewonder verschillende soorten vissen die in de oceaan leven. Hoe bijzonder is dat!

      Foodprep