Ga met 2 personen naar SEA LIFE Blankenberge!

    € 37
    € 0
    € 5 administratiekosten

    Blankenberge - België (Koning Albert-I-laan 116, 8370).

    Geldig t/m 31 december 2018.

    Een dag vol plezier voor 2 personen bij SEA Life Blankenberge, ter waarde van € 37.

    Voor de prijs die je per gewonnen ticket betaalt, kun je extra tickets bijkopen! Super voordelig, je betaalt namelijk maar eenmalig de €5 administratiekosten. Zolang de voorraad strekt, is het mogelijk om een maximum van 2 tickets bij te kopen.
      • Toegang tot 2.500 dieren uit de zeven wereldzeeën.

      • Bewonder de sterren van de zee en ga naar de tijdelijke tentoonstelling SEA STARS.

      • Bij de interactieve ‘touch pool’ kun je de dieren zelfs aanraken.

      • Kinderen kunnen klimmen in het grootste klimparcours van België.

      • In het weekend en tijdens schoolvakanties is het betaald parkeren.

      ''Ontspannen en leerrijk'' - frankyeliano
      11 april 2018 - ''Leuk concept waar het speelse wordt afgewisseld met het educatieve. De kinderen krijgen een boekje mee waar ze stempels moeten inzetten en als ze ze gevonden hebben krijgen ze een verrassing. Ideaal op een regenachtige dag. Je kan er ook een frietje of een broodje eten. Je steunt ook hun werking.'

      "Leuke namiddag" - ritap749
      20 april 2018 - "Sea life is echt de moeite waard met of zonder kids . Zowel de binnen als buiten attracties zijn goed . De zeehonden en de opvang ervan zijn wel leerrijk en chapeau."

      "Zet deze attractie op je ''to-do''-lijst als je in of nabij Blackenberge komt!!!" - club4
      5 februari 2018 - "Van "horen zeggen" werd ik nogal nieuwsgierig naar de "attractie". Even naar het inkomprijsje gekeken en dat viel best mee. Het is prachtig wat je er te zien krijgt MET uitleg in verschillende talen. Het is wonderbaarlijk de zeebewoners van zo dichtbij te zien. Sommige dieren kan je normaliter slechts live zien als je duiker bent. En inderdaad toegankelijk voor iedereen, ook met rolstoelen en kinderwagens, buggy's. Mis deze kans niet. Het is zijn inkomgeld dubbel en dik waard."

      SEA LIFE Blankenberge
      Maak bij SEA LIFE Blankenberge een bijzondere ontdekkingsreis door de mysterieuze onderwaterwereld! SEA LIFE Blankenberge biedt meer dan 2.500 dieren van de zeven wereldzeën.

      SEA STARS
      Bewonder de sterren van de zee en ga naar de tijdelijke tentoonstelling SEA STARS.

      Educatieve presentaties

      Ocean Tunnel

      Foodprep

      Nieuw 2018 Jurassic seas
      Leer meer over de prehistorische wezens van de oceaan en hoe ze zich door de jaren heen hebben aangepast. Ontmoet hun voorouders in SEA LIFE Blankenberge.

      • Je voucher is je entreebewijs van betaling. Print deze uit en neem hem mee.
      • Kijk op de webite van SEA LIFE Blankenberge voor actuele informatie en openingstijden.