Bij SEA LIFE Blankenberge beleef je een geweldige dag uit!

    € 57
    € 0

    € 5 administratiekosten

    Geldig voor 2 volwassenen en 2 kinderen (3 t/m 11 jaar).

    Blankenberge - België (Koning Albert-I-laan 116, 8370).

    Geldig t/m 31 december 2017.

    Familieticket voor SEA LIFE Blankenberge (t.w.v. € 56,50).

      • Bij de tijdelijke tentoonstelling SEA STARS kun je alle sterren van de zee bewonderen.

      • Leer leuke feitjes en weetjes over roggen, zeehonden, zeeleeuwen, schildpadden, pinguïns en otters tijdens educatieve presentaties.

      • SEA LIFE Blankenberge heeft een prachtige Ocean Tunnel waar verschillende vissen uit de oceaan leven.

      • Kinderen kunnen heerlijk spelen in de buitenspeeltuin en klimmen in het grootste klimparcours van België.

      • Je vindt SEA LIFE Blankenberge vlakbij de Nederlandse grens en op slechts 30 minuten rijden vanaf Brugge.

      • In het weekend en tijdens schoolvakanties is het betaald parkeren.
      3,5 van de 5 sterren

      "Leerrijk" - linneke1840
      30 april 2017 - "Voor ieders leeftijd wat. Vooral de zeeleeuwen sprak de kinderen aan . We hadden ook geluk met het weer. Eten,drinken en soeveniers zijn zeker betaalbaar voor ieders beurs."

      "Fantastisch" - 1960Marian

      30 april 2017 - "Mooi hoe ze hier aan de kust voor de zeehondjes zorgen en natuurlijk nog andere leuke dingen te zien"

      "Leuke uitstap voor jong en oud!" - JohnKarton

      21 april 2017 - "Zeer mooi en verzorgd, heel mooi afgewerkt op elk vlak. Voor Belgische normen is dit enorm mooi gedaan. Het deed me zelfs een beetje denken aan een mini Sea World (op vlak van deco en afwerking). Het meisje dat de uitleg gaf bij de zeeleeuwen was zeer professioneel en perfect tweetalig. De jongen bij de otters en pinguïns (jobstudent?) had er allemaal niet veel zin in, of gaf in ieder geval die indruk. Elke halve minuut door z'n mooie haartjes wrijven en ondertussen wat ongeïnteresseerd praten over de dieren was het enigste minpunt. Voor de rest... Goed bezig!"

      SEA LIFE Blankenberge
      Maak bij SEA LIFE Blankenberge een ontdekkingsreis door zeeën, oceanen en meren! Het dierenpark staat garant voor een gezellig en leerzaam dagje weg.

      SEA STARS
      Maak kennis met de sterren van de zee! Bewonder bij de tijdelijke tentoonstelling SEA STARS meer dan 150 zeesterren die zich van hun beste kant laten zien.

      Educatieve presentaties

      Leer leuke feitjes en weetjes over roggen, zeehonden, zeeleeuwen, schildpadden, pinguïns en otters tijdens educatieve presentaties.

      Ocean Tunnel
      Loop door de Ocean Tunnel en bewonder verschillende soorten vissen die in de oceaan leven. Hoe bijzonder is dat!

      Foodprep